• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-988-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز لیگ آب‌های آرام بانوان با غیبت معنادار مدال آور جاکارتا؛

کاظمی:تا چه زمان به انتظار عملی شدن وعده‌ها برای هرمزگان پارو بزنم/استاندار به وضعیت ورزشکاران رسیدگی کند

  قایقرانان تیم تایدواتر هرمزگان از امروز کار خود را در لیگ آب‌های آرام بانوان کشور آغاز کردند که در این میان غیبت "هدیه کاظمی" تنها هرمزگانی مدال‌آور المپیک آسیایی سؤال‌برانگیز بود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در مرحله نخست لیگ قایقرانى آب‌های آرام بانوان کشور صبح امروز تیم تایدواتر هرمزگان مدافع عنوان قهرمانى در ماده‌های مختلف صاحب ٣ مدال طلا و ٦ نقره شد.

نماینده استان درمجموع بخش تیمى با کسب ٤٢ امتیاز بعد از تیم ٤٨ امتیازى آوا شهرکرد در جایگاه دوم جدول رده‌بندی ایستاد.

5 تیم هیئت قایقرانی رشت، تایدواتر هرمزگان، آوا شهرکرد، هیئت قایقرانی قزوین و هیئت قایقرانی تهران در این پیکارها حضور دارند.

از نکات قابل‌توجه این رقابت‌ها عدم حضور هدیه کاظمى ملی‌پوش قایقرانى استان در ترکیب تیم تایدواتر بود؛ کاظمى در مسابقات آسیایى جاکارتا اندونزى به همراه تیم ملى قایقرانى موفق به کسب مدال نقره در ماده ٥٠٠ متر تک‌نفره شد و خوش‌رنگ‌ترین مدال کاروان قایقران جمهوری اسلامی ایران را کسب کرد.

در همین خصوص قایقران هرمزگانی مدال‌آور المپیک آسیایی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص غیبتش گفت: ازآنجاکه پس از المپیک آسیایی نه‌تنها شاهد تجلیل مناسبی نبودم لکه شاهد وعده‌هایی بودم که هیچ‌کدام از سوی مسئولان استان هرمزگان محقق نشد.

هدیه کاظمی با بیان اینکه تا چه زمان باید شاهد خلف وعده مسئولین و عدم توجهشان به ورزشکاران باشیم، خاطرنشان کرد: ترجیح دادم در این مسابقات حاضر نشوم تا به‌نوعی اعتراضم به گوش مسئولان برسد و شاید فکری به حال ورزشکاران استان کنند که از زندگی خود زده و تنها برای افتخارآفرینی استان هرمزگان از جان خود مایه می‌گذارند.

وی با اشاره به اینکه نمی‌دانم تا چه زمان باید تقلید تجلیل از ورزشکاران استان‌های دیگر در هرمزگان عملی شود، اضافه کرد: برگزاری مراسم تجلیل و قدردانی به‌اندازه سایر ورزشکاران کشور به آرزوی دیرینه ورزشکاران هرمزگانی شده و از مقام عالی استان هرمزگان می‌خواهم در این زمینه ورود کرده و قدری به وضعیت ورزشکاران رسیدگی کند.

کاظمی در پایان گفت: تا چه زمان باید تنها به انتظار عملی شدن وعده‌ها برای هرمزگان پارو بزنم و مدال کسب کنم وقتی کسی نیست جوابگوی هزینه‌های درمانی و ورزشی‌ام باشد.

در همین خصوص نائب رئیس هیئت قایقرانی استان هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: مگر چند ورزشکار افتخارآفرین و مدال‌آور در استان هرمزگان وجود دارد که شاهد بی‌مهری مسئولان استان هرمزگان نسبت به آن‌ها هستیم.

آرزو پاسلار خاطرنشان کرد: هرمزگان هرسال به مقام قهرمانی لیگ قایقرانی کشور دست می‌یافت اما در مسابقات امروز در تعدادی از ماده‌ها به دلیل عدم حضور هدیه کاظمی مدال طلایمان تبدیل به نقره شد و همین موضوع بر عملکرد نهایی‌مان تأثیرگذار است.

وی با بیان اینکه امیدوارم وعده مسئولان در خصوص تجلیل از هدیه کاظمی محقق شود، اضافه کرد: در استان‌های دیگر شاهد تجلیل و اعطا هدیه‌های 20 تا 30 میلیون تومانی به مدال‌آوران المپیکی هستیم اما در هرمزگان مجموع هدایا هدیه کاظمی پس از بازگشتش به هرمزگان بعید می‌دانم به پنج میلیون تومان هم رسیده باشد.

پاسلار در پایان گفت: امیدوارم قدر داشته‌هایمان را بدانیم و سبب دل‌زدگی و دوری آن‌ها از تیم‌های استان هرمزگان نشویم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: