• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-1488-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان هرمزگان:

مدیرکلی برایم سنگر خدمت بود نه طعمه رسیدن به اهداف شخصی

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: سعی کردم سمت مدیرکلی را به‌عنوان سنگر خدمت ببینم نه طعمه‌ای برای رسیدن به اهداف شخصی و تلاشم بود انتظاراتی که از یک مدیرکل می‌رفت را دو برابر عملیاتی کنم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، غلامعلی دانشور صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه صحبت کردن در چنین مراسمی سخت و دشوار است، افزود: در سال 91 که توفیق مدیرکلی را به دست آوردم همه تلاشم خدمت صادقانه و بی‌منت در عرصه ورزش و امور جوانان بود.

وی با بیان اینکه سابقه مدیریت ورزش در شهرستان‌های رودان، میناب، بندرخمیر، جاسک، قشم و معاونت اداره کل ورزش و جوانان را در کارنامه داشتم، اظهار کرد: سعی کردم سمت مدیرکلی را به‌عنوان سنگر خدمت ببینم نه طعمه‌ای برای رسیدن به اهداف شخصی و تلاشم بود انتظاراتی که از یک مدیرکل می‌رفت را دو برابر عملیاتی کنم.

دانشور با اشاره به اینکه در سال 91 تنها 241 پروژه ورزشی در استان هرمزگان وجود داشت درحالی‌که در این مدت 84 پروژه ورزشی به بهره‌برداری رسیده است، خاطرنشان کرد: در دوران خدمتم با سه وزیر ورزش و جوانان عباسی، گودرزی و سلطانی فر و سه استاندار عزیزی، جادری و همتی کار کردم و توانستم در سایه تعامل با این افراد و مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس به پیشرفت ورزش استان هرمزگان کمک کرده باشم.

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه باید مجمع نمایندگان به علت دریافت اعتبارات ویژه در بهره‌برداری از 30 سالن ورزشی در سراسر استان هرمزگان تقدیر کرد، اضافه کرد: تعداد مدال کسب شده در طول سال‌های مدیریتم از 110 نفر به 271 نفر و تعداد ملی پوشان از 16 نفر به 76 نفر رسید و تعداد سمن‌ها از 14 به 30 سمن افزایش یافت.

دانشور در پایان با بیان اینکه سعی کردم با وجود فشارهای اقتصادی به‌تمامی هیئت‌ها بودجه لازم را تزریق کنیم، اظهار کرد: نهایت تلاش خود را کردم تا برای ورزش استان هرمزگان مثمر ثمر باشم، امیدوارم که مفید بوده باشم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: