• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2184-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تسهیلات کم‌بهره برای فعالان بخش کشاورزی/ایجاد ۱۲۰ صندوق با سرمایه هزار و ششصد میلیارد تومانی

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی گفت: تسهیلات با سود ۴ درصد به فعالان بخش کشاورزی پرداخت می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، سید عبدالکریم رضوی اردکانی در بندرعباس گفت: این تسهیلات از محل سرمایه صندوق‌های زیرمجموعه این شرکت پرداخت می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی ۱۲۰ صندوق با سرمایه هزار و ششصد میلیارد تومان دارد.

رضوی اردکانی اظهار کرد: این صندوق‌ها واحد‌های غیردولتی مالی و توسعه‌ای بخش کشاورزی هستند که هدف از تشکیلشان افزایش حجم و کیفیت سرمایه بخش کشاورزی است.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی با بیان اینکه پارسال آورده هرمزگان از محل فروش این اموال بیش از ۱۳ میلیارد تومان بود که رتبه اول کشور را در این زمینه دارد، اظهار کرد: صندوق‌ها در پنج سطح ملی، استانی، شهرستانی، منابع طبیعی و زنان در زیرمجموعه این شرکت فعالیت می‌کنند.

رضوی اردکانی ادامه داد: تا پیش‌ازاین در هرمزگان صندوق‌های استانی، منابع طبیعی و زنان فعالیت داشت که امروز تفاهم‌نامه راه‌اندازی صندوق‌های شهرستانی نیز امضا شد.

همچنین رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان بیان کرد: صندوق‌های حمایت از سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی نقش مهمی در رفع مشکلات مالی تأمین نهاد‌ها و یارانه‌های بخش کشاورزی در استان دارد.

علی باقرزاده افزود: در تفاهم‌نامه‌ای که با شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی امضا شد، در حاجی‌آباد، میناب، رودان و بندرعباس که ۸۵ درصد تولیدات کشاورزی استان را دارند، صندوق‌ها شهرستانی راه‌اندازی می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: