• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-2188-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان هرمزگان:

استعدادیابی اولویت اول کاری‌ام است/ ورزش استان به کمک مردم و مسئولین نیاز دارد

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: از تمامی نقطه نظرات متخصصین، پیشکسوتان، بزرگان و صاحب‌نظران ورزش استان هرمزگان استفاده می‌کنیم.

محمودرضا امیاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس با بیان اینکه از تمامی نقطه نظرات متخصصین، پیشکسوتان، بزرگان و صاحب‌نظران ورزش استان هرمزگان استفاده می‌کنیم، اظهار کرد: بحث ورزش در استان هرمزگان یک بحث جدی است و باید برای آن وقت صرف کرد.

امیاری با بیان اینکه از همه دستگاه‌ها به‌خصوص استاندار و نمایندگان هرمزگان در مجلس انتظار همراهی و مساعدت داریم،  ادامه داد: زمینه و استعداد ورزش در استان هرمزگان، به‌خوبی وجود داشته و جوانان پراستعدادی هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان، در روستاها، شهرها و محلات هستند و استعدادیابی در اولویت اول کاری ما قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه  بحث زیرساخت‌ها به‌خصوص چمن‌های مصنوعی نیز از اهم کارهایی است که باید با مشارکت مردم و خیرین صورت گیرد، ادامه داد: در استان سیستان و بلوچستان ساخت بعضی از مکان‌های ورزشی با مشارکت مردمی صورت گرفته که از مردم  استان هرمزگان هم می‌خواهم تا مشارکت خود را برای ساخت زیرساخت‌ها در روستاها، شهرها و محلات استان خود که فاقد مکان‌ها و زمین‌های ورزشی هستند اعلام دارند.

وی با تأکید بر اهمیت توسعه ورزش همگانی و ورزش قهرمانی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های ما در آینده اهمیت دادن به قهرمانان استان با جذب حمایت استاندار است و  از  افرادی که پرچم جمهوری اسلامی ایران را در سطح آسیایی، المپیکی، کشوری و جهانی به اهتزاز در می‌آورند تقدیر خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: