• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-2388-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

حامد حدادی سه هزار بسته لوازم‌تحریر به مناطق محروم هرمزگان اهدا کرد

"حامد حدادی" ملی‌پوش بسکتبال کشورمان در حرکتی خیرخواهانه سه هزار پکیج لوازم‌تحریر در بین دانش آموزان هرمزگانی تقسیم کرد.

رضا هنگام پور، ملی‌پوش اسبق تیم ملی بسکتبال ایران در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: حامد حدادی با همکاری یکی از بانک‌ها در یک حرکت خیرخواهانه کار بزرگی را برای مناطق محروم کشور انجام داد.

وی با بیان اینکه تا جایی که بنده اطلاع دارم این حرکت خیرخواهانه علاوه بر هرمزگان در استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان، انجام‌شده است، خاطرنشان کرد: این بسته‌ها شامل سه هزار لوازم‌تحریر ازجمله خط کش، دفتر، مداد رنگی و غیره که به دانش آموزان مناطق محروم اهدا شد.

هنگام پور بیان کرد: در خصوص توزیع این بسته‌ها در استان هرمزگان، به دلیل دوستی‌مان، حدادی با بنده مشورت کرد و بنده خواسته‌هایش را انجام دادم و امیدوارم توانسته باشم این اقدام خیرخواهانه حامد حدادی را به نحو احسن انجام داده باشم همان‌طور که تمام مردم ازجمله دانش آموزان مناطق محروم از حامد حدادی تشکر می‌کردند.

وی اضافه کرد: این سه هزار بسته کمکی را از طریق دوستان مورد اعتمادم در سراسر استان تقسیم کردیم و این موضوع برایمان از اهمیت بالایی برخوردار بود که این بسته را قبل از اول مهر به دست کودکان مناطق محروم برسانیم که تا حدودی توانستیم این کار را به‌صورت مطلوب انجام دهیم.

هنگام پور با اشاره به اینکه این بسته‌ها را در مناطق محروم شهرستان‌هایی ازجمله میناب، رودان، پارسیان، جزیره هرمز و روستاهای مجاور و بخش مرکزی بندرعباس تقسیم کردیم، اظهار کرد: از تمامی ارگان‌ها ازجمله اداره کل آموزش‌وپرورش، مراکز بهزیستی و تمامی خیرینی که ما را در این راه همیاری کردند، تشکر می‌کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: