• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1987-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اکران نمایش ویژه بانوان در بندرعباس

نمایش "جابر" با محوریت پاسداشت شهدای مدافع حرم ویژه بانوان در سالن حوزه علمیه خواهران بندرعباس به صورت رایگان اکران می‌شود.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بیان کرد: از آنجا که در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری، به برنامه‌های مختص بانوان کمتر پرداخته شده است، در راستای تکریم خانواده و بانوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بر آن است که به این موضوع توجه بیشتری داشته باشد.

سعید موحدی افزود: در همین راستا پس از اجرای موفق کنسرت مختص بانوان در سالیان گذشته، این مرتبه اجرای نمایش مختص بانوان در دستور کار این نهاد قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان پیوند بین مسائل فرهنگی و اعتقادی است و به همین منظور توجه به مسائل اعتقادی را از جمله وظایف ارزنده خود می‌دانیم.

موحدی خاطرنشان کرد: در این راستا به سفارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، حوزه علمیه خواهران بندرعباس اقدام به تولید یک اثر نمایشی ویژه بانوان کرده است.

وی ابراز کرد: این نمایش که "جابر" نام دارد با محوریت پاسداشت شهدای مدافع حرم است و پنجشنبه 12 مهرماه در دو سانس 14 و 19 در سالن حوزه علمیه خواهران بندرعباس ویژه بانوان به روی صحنه می‌رود.

این مقام مسئول در پایان گفت: بانوان علاقه مند می‌توانند به صورت رایگان برای تماشای این نمایش در زمان‌های یاد شده حضور یابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: