• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-4185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:

قانون پشتوانه نیروی انتظامی است/قانون مداری موجب برقراری انضباط و اقتدار می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان پلیس مقتدر و امین باید مانع از پدیده شوم ضربه زدن افراد به خودشان شود، خاطرنشان کرد: قانون پشتوانه نیروی انتظامی است و ضابطین، ناظرین و حافظان قانون باید در اجرای آن بکشوند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی صبح امروز در مراسم صبحگاه عمومی و مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان هرمزگان، افزود: هر ملتی که عزت را اراده کند، خداوند آن‌ها را عزیز خواهد کرد و ملت‌هایی که همچون عربستان سعودی ذلت را انتخاب کند، خداوند آن‌ها را ذلیل خواهند کرد و این قانون قطعی است.

وی با بیان اینکه در قوانین الهی سنت‌های الهی نه تغییر می‌کند، نه تحمیلی است نه تبدیلی، اظهار کرد: در نظام دینی نیز همچنین است که با انسان‌های فاسد باید برخورد کرد و مورد رأفت قرار نگیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با تأکید بر اینکه اقتدار خود را در جهان آفرینش نشان می‌دهد، ادامه داد: انتخاب شعار امسال وجود عنوان اقتدار در آن انتخاب درستی بوده است، پلیس جمهوری اسلامی ایران باید مقتدر باشد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه مردم باید با لبخند پلیس امیدوار شوند و از خشمش بهراسند، تصریح کرد: هرچه قدر پلیس اقتدار داشته و رابطه‌اش با مردم امین باشد به همان مقدار جامعه از برکاتی زیبا بهره‌مند می‌شود.

وی اضافه کرد: رأفت بیجا همان مقدار خطرناک است که خشم بیجا خطرناک است؛ همان‌گونه سخت‌گیری نابه‌جا خطرناک است اگر به‌جا هم باشد خطرناک است.

امام‌جمعه بندرعباس با بیان اینکه سرهای بی‌کلاه در خیابان آسیب فراوانی به موتورسیکلت‌سواران می‌زند و جانشان در خطر است، عنوان کرد: اگر خود فرد زشتی کارش را می‌فهمید، این کار را انجام نمی‌داد، پس اینجاست که پلیس با لبخند مهربانانه و قدرت قانون جلوی این افراد خاطری را بگیرد تا آرام‌آرام این موضوع فرهنگ‌سازی شود و از حمله یکباره جلوگیری کنیم همچون کمربند ایمنی که امروزه دیگر جا افتاده است.

وی اظهار کرد: پلیس مقتدر و امین باید مانع از پدیده شوم ضربه زدن افراد به خودشان شود؛ قانون پشتوانه نیروی انتظامی است و ضابطین، ناظرین و حافظان قانون باید در اجرای آن بکشوند.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه اگر بخواهیم جامعه‌مان آسمانی شود باید با نظام آفرینش همراه شود، خاطرنشان کرد: قانون مداری موجب برقراری انضباط و اقتدار به همراه می‌آورد پس در اجرای قانون باید بیش‌ازپیش کوشا باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: