• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-786-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان خبر داد:

تأمین تمامی شرایط فناوران در برج فناوری شهر بندرعباس

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از تأمین تمامی شرایط فناوران در برج فناوری شهر بندرعباس خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، دکتر علی فتی در جمع خبرنگاران افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان با توجه به نوع فعالیتشان خدمات و کالایی ارائه می‌دهند که با توجه ظرفیت‌های موجود استان تولید و عرضه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد، یکی از دغدغه شرکت‌های دانش‌بنیان تأمین محل استقرار و زمان خدمات‌رسانی است که با توجه به همین دغدغه‌ها پارک علم و فناوری همه این موارد را در راه‌اندازی این برج مدنظر قرار داده است.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در همین ارتباط گفت: با تدابیری که اندیشیده شده خدمات‌رسانی در برج فناوری به‌صورت 24 ساعته خواهد بود.

به گفته فتی، در برج فناوری چهار هزار متر فضای مفید وجود دارد که بالاترین استاندارد با تجهیزات روز در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

 وی در ادامه خواستار تخصیص بودجه استانی به پارک علم و فناوری شد و گفت: این مجموعه تاکنون از بودجه‌های ملی استفاده کرده است و تعامل استان در تخصیص بودجه‌های استانی برای وزارت علوم بسیار مهم است و به هر میزانی که بودجه از استان گذاشته شود وزارت علوم عدد بزرگ‌تری کمک خواهد کرد.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان درعین‌حال با قدردانی از استاندار و مجموعه برنامه‌وبودجه استان هرمزگان گفت: خوشبختانه در یک سال گذشته ردیف‌های بودجه‌ای بخش اشتغال و روستایی به پارک هرمزگان اختصاص یافته است.

وی همچنین خواستار استفاده از ظرفیت‌های خالی سوله‌های کارگاهی و آزمایشگاه‌های دستگاه‌های اجرایی به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران پارک علم و فناوری شد.

فتی افزود: این سوله‌ها و آزمایشگاه‌ها می‌توان با حفظ مالکیت در اختیار فناوران قرار داد و از خاک خوردن آن جلوگیری کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: