• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2387-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مراسم روز جهانی کودک در بندرعباس برگزار می‌شود

مراسم روز جهانی کودک با اجرای برنامه‌های متنوع برای کودکان در ساحل بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: شاید مظلوم‌ترین قشر جامعه کودکان باشند که کمتر به مسائل مربوط به آن‌ها پرداخته‌شده است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: فعالیت برای کودکان به یک روز خلاصه نمی‌شود و بخش زیادی از فعالیت دستگاه‌های اجرایی باید مختص کودکان باشد.

وی اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس سابقه برگزاری برنامه‌های متعدد برای گروه‌های سنی مختلف را دارد و باید برنامه‌های هفته کودک امسال را با همکاری دیگر دستگاه‌ها شایسته‌تر از گذشته برگزار کنیم.

جهانبخش با بیان اینکه روز جهانی کودک امسال با شعار کودک، صلح، بازی و نشاط نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای باشکوه برگزار کردن این روز برای کودکان در بندرعباس برنامه‌های مختلفی را با همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی در نظر گرفته است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: مراسم روز جهانی کودک امسال دوشنبه 16 مهرماه ساعت 15 در بوستان غدیر بندرعباس همراه با اجرای برنامه‌های متنوع برای کودکان برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: