• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2587-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز بیمه صنعتگران صنایع دستی در هرمزگان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان هرمزگان گفت: تمام صنعتگران صنایع دستی می‌توانند در صندوق بیمه عشایر و روستاییان نام نویسی کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، محمد علی دشوارگر با اعلام این خبر افزود: این افراد باید کارت مهارت وعضویت از سازمان میراث فرهنگی داشته باشند تا بتوانند از مزایای بیمه عشایر و روستاییان استان بهره‌مند شوند.

وی اظهار کرد: تمام صنعتگران صنایع دستی به شرط شاغل نبودن و با دریافت معرفی نامه، در صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر بیمه می‌شوند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تصریح کرد: متقاضیان بر اساس میزان درآمد، حق عضویت در این صندوق بیمه را پرداخت، و از مزایای بازنشستگی و ازکارافتادگی بهره مند می‌شوند.

دشوارگر ادامه داد: فعالان صنایع دستی برای دریافت معرفی نامه در بندرعباس به معاونت صنایع دستی و در شهرستان‌ها به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: بازنشستگی، از کار افتادگی کلی و بازماندگان از مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان است.

دشوارگر اضافه کرد: در هرمزگان بیش از ۶۵ هزار صنعتگر در زمینه صنایع دستی فعالند که از این شمار حدود هزار و ۶۰۰ نفر از مزایای بیمه بهره‌مند هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: