• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-4785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

هرمزگان الگویی از امنیت و اقتدار نیروهای مسلح در کشور است

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه فرصت تهدید تحریم فرصت رونق صادرات کشور است، عنوان کرد: فرصت صادرات یک موقعیت استراتژیک است و باید از آن بهره گرفت و در کنار گردشگری که می‌تواند جایگزین درآمد نفتی شود، ایران اسلامی در مسیر تعالی بیشتر قرار می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فریدون همتی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، افزود: خدا را شاکریم که هم از نیروهای تلاشگر و ایثارگر تجلیل می‌شود و هم به نیروهای جوان اعتماد می‌شود و مسئولیت بزرگی به آن‌ها واگذار می‌شود.

وی ادامه داد: استان هرمزگان یکی از استان‌های امن و مقتدر نیروهای مسلح است که توانسته به الگویی در کشور تبدیل شود.

همتی با بیان اینکه هرمزگان امروز کارگاه فعال و پویا در عرصه اقتصادی است، خاطرنشان کرد: این موارد متکی به منابع دولتی نیست بلکه مردم و بخش خصوصی پای‌کار هستند و با بسیج همگانی در این شرایط به دنبال رونق کار و عمران در هرمزگان باشیم.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها به‌درستی بهره گرفت تا مردم احساس کم‌تحرکی نکنند و هرمزگان در مسیر آبادانی قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه فرصت تهدید تحریم فرصت رونق صادرات کشور است، عنوان کرد: فرصت صادرات یک موقعیت استراتژیک است و باید از آن بهره گرفت و در کنار گردشگری که می‌تواند جایگزین درآمد نفتی شود، ایران اسلامی در مسیر تعالی بیشتر قرار می‌گیرد.

همتی خاطرنشان کرد: باید از خام فروشی نفت جلوگیری کرد و در این راستا در حال راه‌اندازی مجتمع‌های پتروشیمی در استان و استفاده از فرآورده‌های نفتی هستیم.

وی با بیان اینکه در این مقطع قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی کاهش یافته است، اظهار کرد: هرمزگان از انسجام و همدلی برخوردار و مثال‌زدنی است و باید الگویی برای کشور باشد.

همتی با اشاره به اینکه از تلاش‌های سردار ترابی در قامت فرمانده سپاه استان هرمزگان باید تقدیر کرد، تصریح کرد: وی فرماندهی دلسوز و تلاشگر بود و نگاه کشوری داشت و به‌عنوان یک پشتوانه مناسب در کنار مسئولین اجرایی همواره حضور داشت.

وی در پایان با بیان اینکه نیروهای مسلح پشتوانه امنیت مردم و دستگاه‌های اجرایی هستند، افزود: سرهنگ سالاری جوانی خوش‌فکر و پرتلاش است و امیدوارم وی بتواند در این مسئولیت سنگین بتواند موفق باشد و از حمایت‌های دستگاه‌های اجرایی برخوردار است تا با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری بتوانیم ایران اسلامی را در مسیر پایندگی و آبادانی قرار دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: