• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-3288-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در پی گزارش ایسنا؛

توضیحات اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان از وضعیت مجموعه ورزشی خلیج‌فارس

در پی انتشار گزارش ایسنا با عنوان "پیکر خسته و درمانده ورزشگاه خلیج‌فارس در سایه بی‌توجهی‌ها " اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با ارسال متنی اقدام به توضیح وضعیت مجموعه ورزشی خلیج‌فارس بندرعباس کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در متن این توضیح آمده است:

"مجموعه ورزشی خلیج‌فارس یکی از چند پروژه‌های ملی استان هرمزگان است که توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور احداث و علی‌رغم نواقصت بی‌شمار و اعلام اداره کل در سال89 افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است. استادیوم مذکور جهت استفاده بهینه در اختیار هیئت فوتبال استان قرارگرفته است که متأسفانه به دلایل خاص(کمبود نیروی انسانی،هزینه‌های حفظ و نگهداری،شرایط آب و هوایی،هزینه‌های سنگین آب و برق)در انجام این مهم موفق نبوده است.این اداره کل در سال‌های 96 و97 مبلغ 2میلیارد ریال به‌منظور بهسازی و نوسازی مجموعه هزینه نموده است و درصدد هستیم تا تأمین اعتبار خاص موردنیاز نسبت به رفع نواقص کامل در شرایط موجود اقدام نماییم.

در زمینه‌ی عدم رفع نواقص مجموعه خلیج‌فارس در زمان افتتاح با شر کت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مکاتبه لازم صورت گرفته است و این اداره کل در اجرای ماده‌ی 88 و واگذاری این مجموعه به بخش خصوصی از طریق فراخوان عمومی  طی سال‌های 95 تا 97 اقدام به اجاره مکان مذکور  نموده که متأسفانه به دلیل هزینه‌های بالای حفظ و نگهداری و عدم توجیه اقتصادی مورد استقبال بخش خصوصی قرار نگرفته است.

با توجه به بازدید اخیر مدیرکل جدید ورزش و جوانان از وضعیت موجود مجموعه ورزشی خلیج‌فارس و سایر پروژه‌های شرکت توسعه در استان طی نامه‌ای از جانب آقای کریمی مدیرعامل محترم شرکت توسعه و نگهداری وزارت ورزش و جوانان در جهت رفع مشکلات موجود دعوت به‌عمل‌آمده است که امیداست با حضور ایشان و با همکاری در استان بخش عظیمی از مشکلات موجود ورزشگاه و سایر اماکن ورزشی مرتفع گردد.

علیهذا این اداره کل قصد دارد تا با حمایت‌های مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، استاندار هرمزگان و مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی با استفاده از ظرفیت‌های قانونی  موجود نسبت به تعیین و تکلیف این مجموعه مهم و تأثیرگذار در ورزش استان اقدام نماییم و مراتب پیگیری را به سمع و نظر مردم فهیم استان خواهیم رساند."


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: