• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-5185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده جدید سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:

بسیج شاه‌کلید قفل‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است

فرمانده جدید سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها به‌سوی تمامی مسئولین دستگاه‌های اجرایی دست یاری دراز می‌کنیم و توقع داریم از بسیج به‌عنوان دریا بی‌بدیل بهره برده شود، اظهار کرد: بسیج شاه‌کلید قفل‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، سرهنگ اباذر سالاری صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، افزود: امروز این توفیق نصیبم شد که به‌عنوان سرباز کوچک ولایت به‌عنوان خادم بسیجیان و خانواده شهدا با حسن اعتماد فرمانده سپاه پاسداران این مسئولیت خطیر را تقبل کردم.

وی با بیان اینکه امیدوارم موفقیت بنده در این سمت با دعای خیر خانواده شهدا و دلاورمردی بسیجیان هرمزگان محقق شود، تصریح کرد: باید از تلاش‌ها بی‌دریغ فرمانده شجاع و دلاور سابق سپاه استان هرمزگان، سردار ترابی تقدیر کنم که در این مدت با تلاش‌های بی‌وقفه‌اش توانست در تمامی عرصه‌ها دلسوزانه خدمت کند و همچنین زحمات سرهنگ علینژاد در معاونت سپاه امام سجاد(ع) بر هیچکس پوشیده نیست.

سرهنگ سالاری با اشاره به اینکه امیدوارم در مسیری که مقام معظم رهبری ترسیم کرده، قطب نمای حرکتی خود را در این مسیر قرار دهیم و ذره‌ای از آن دور نشویم، خاطرنشان کرد: بسیجیان دریادل هرمزگان و پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی آن را دارند که لبیک گوی مقام معظم رهبری باشند و گوش‌به‌فرمان ولایت و فرماندهی سپاه پاسداران هستیم.

وی ادامه داد: امیدوارم دشمن نگاه چپی به انقلاب اسلامی نداشته باشد اما اگر بخواهد نگاه چپی به این نقطه از ایران اسلامی کند، قلم پایش را در همین دریا خرد خواهیم کرد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها به‌سوی تمامی مسئولین دستگاه‌های اجرایی دست یاری دراز می‌کنیم و توقع داریم از بسیج به‌عنوان دریا بی‌بدیل بهره برده شود، اظهار کرد: بسیج شاه‌کلید قفل‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: