• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-5285-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار بندرعباس:

ساماندهی ساحل بندرعباس نیاز به یک عزم جدی دارد/بخش خصوصی می‌تواند چهره ساحل را تغییر دهد

فرماندار بندرعباس گفت: ساماندهی ساحل بندرعباس نیاز به یک عزم جدی دارد و باید همه دستگاه‌های مرتبط با وظیفه‌ای که برای آن‌ها مشخص گردیده برای ساماندهی و زیباسازی ساحل بکوشند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، احمد پویافر در نشست ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا اظهار کرد: ستاد ساماندهی سواحل وظیفه دارد با کمک کمیته‌های هفت‌گانه در کوتاه‌ترین زمان وضعیت ساحل بندرعباس را متحول سازد و محیط مناسب را برای حضور مردم فراهم کند.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر باید زیرساخت‌ها را در ساحل آماده سازند و اجرای طرح‌ها را به بخش خصوصی واگذار کنند و نظارت کنند تا با فرصتی که به بخش خصوصی داده می‌شود چهره ساحل تغییر کند و مردم بتوانند بهره لازم را از فضای به وجود آمده ببرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: جانمایی شناگاه‌ها، ایجاد پارکینگ، نصب پرچم‌ها و علائم هشداردهنده در ساحل از مواردی دیگری است که باید به‌سرعت انجام شود تا مردم بدانند از چه نقاطی وارد ساحل شوند و در چه محلی شنا کنند.

فرماندار بندرعباس در پایان با اهدای احکام کمیته‌های هفت‌گانه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس به مسئولین کمیته‌های مربوطه به همراه یک نسخه دستورالعمل مدیریت ستاد ساماندهی سواحل به کلیه دستگاه‌های عضو جلسه را به پایان رساند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: