• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-3487-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نمایش و نقد بررسی فیلم"زیر پوست شهر " در چهارشنبه های فیلم کانون نما

" چهارشنبه های فیلم" به عنوان جدیدترین اقدام کانون نما سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان نیز از فردا(18 مهر) کلید می خورد.

مسئول سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: فضای فرهنگی ایجاد شده در جهاد دانشگاهی هرمزگان به روی اهالی فرهنگی و اصحاب رسانه و علاقه‌مندان به مشارکت در فعالیت‌های سینمایی بدون هیچ چشمداشت باز است.

میلاد رأفت با بیان اینکه سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان ظرفیت‌های خوبی دارد، اظهار کرد: امیدواریم دانشگاه و دانشجویان بتوانند از ثمرات این ظرفیت ها و پتانسیل های ایجاد شده بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: هفته گذشته بازخورد های خوبی از فیلم نرگش داشتیم که این نشان از وجود همین پتانسیل بالا در دانشجویان استان میباشد.

به مرور با ارزیابی و ساماندهی قصد داریم در حوزه سینما و به طور کلی فرهنگ و هنر حضور فعال‌تری داشته باشیم و سعی می‌کنیم به تناسب مخاطبانی مانند دانشجویان، اعضای هیات علمی و علاقه مندان را تحت پوشش قرار دهیم.

مسئول سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان اضافه کرد: باید به سمتی پیش رویم تا تشکل‌های دانشجویی زیر نظر سازمان دانشجویان بتوانند با فراغ بال برنامه های خود را در چارچوب برنامه ریزی های معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هرمزگان به اجرا در بیاورند.

رأفت با اشاره به اینکه در گام دوم قصد داریم برنامه "چهارشنبه های فیلم" را با محوریت کانون نما سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان فردا(18 مهرماه) با بررسی موضوعی "زن و خانواده در آثار رخشان بنی اعتماد" به اجرا در بیاوریم، خاطرنشان کرد: پس از آن که هفته گذشته فیلم "نرگس" به نمایش درآمد، فردا از ساعت 18 فیلم "زیر پوست شهر " در سالن آمفی تئاتر جهاد دانشگاهی هرمزگان به نمایش در می آید و پس از آن جلسه نقد و بررسی آن برگزار می شود.

وی ادامه داد: "خون بازی" 25 مهرماه و "قصه ها" 2 آبان ماه دو فیلم دیگر کارگردان نامی سینمای ایران "رخشان بنی اعتماد" است که به نمایش درخواهد آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: