• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3384-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری هرمزگان:

عرضه گسترده ماهی و میگو در بازار هرمزگان پیگیری شود/در بازار استان کنترل و نظارت خوبی حکم فرما است

معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی با رویکرد و مدیریت جهادی، پیشبرد امور استان به ویژه در زمینه تنظیم بازار را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ایرج حیدری در نشست کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان با اشاره به اهمیت کار جهادی و حضور میدانی مدیران برای پیگیری مشکلات، عنوان کرد: لازمه یک مدیر جهادی حضور در صحنه و میدان عمل است و هر وقتی که با رویکرد جهادی مدیران در صحنه بوده اند کارها به خوبی پیش رفته است.

وی اظهار کرد: حضور میدانی و کار جهادی مدیران در افزایش رضایتمندی عموم جامعه از عملکرد مسئولان تاثیر بسزایی دارد و مدیران باید این رویکرد را سرلوحه کار خود برای پیشبرد امور قرار دهند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: در بازار استان کنترل و نظارت خوبی حکم فرما است و این روند باید با قوت ادامه داشته باشد.

حیدری تصریح کرد: آرامش خوبی بربازار هرمزگان به واسطه تلاش های صورت پذیرفته شده حاکم است و در این راه همراهی بازاریان و اتاق اصناف استان قابل تقدیر است.

معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اگر بازار با موانع و مشکلاتی مواجه است این موضوعات به حوزه اقتصادی استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منعکس گردد تا در اسرع وقت رسیدگی و مرتفع شود.

حیدری با اشاره به ظرفیت های بندری استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: با توجه به وجود پتانسیل های بالای بندری در کنار ظرفیت های ریلی و جاده ای در همجوار بنادر استان زیرساخت ها برای  پهلوگیری، تخلیه و بارگیری انواع کشتی ها در هرمزگان مهیا است.

وی گفت: وجود زیرساخت های بندری و دسترسی به تمامی مناطق کشور، هرمزگان را استانی متمایز برای حل و نقل کالاها در کشور تبدیل کرده است که باید از این ظرفیت ها به بهترین نحو ممکن بهره گرفت.

حیدری بیان کرد: اداره کل شیلات استان به طور جدی عرضه گسترده ماهی و میگو در بازار استان را با توجه به نقش بسزایی که این دو محصول در سبد غذایی مردم  استان دارد، با قیمت مناسب پیگیری کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: