• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-885-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان تأکید کرد:

تقویت وضعیت نور و فضای سبز سواحل شهر بندرعباس/تبدیل شدن بلوار ساحلی شرق بندرعباس به جاذبه گردشگری

استاندار هرمزگان به طرح ساماندهی سواحل شهر بندرعباس اشاره کرد و گفت: بر این اساس وضعیت سواحل شهر بندرعباس به‌ویژه از نظر نور و فضای سبز تقویت خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری استان هرمزگان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای نوسازی بافت‌های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس، عنوان کرد: از چهار خیابانی که برای این محله در نظر گرفته‌شده بود، تاکنون خیابان 24 متری این محله بازگشایی‌شده و روند کار خیابان 20 متری و دو خیابان 16 متری نیز به‌سرعت در حال انجام است.

وی ادامه داد: عملیات ساخت‌وساز خانه‌های جدید در این محله نیز به‌سرعت و با تلفیق قطعات این محله جهت ساختن مجتمع‌ها و ساختمان‌های نو آغاز خواهد شد که همکاری مردم این محله در تسریع روند ساخت‌وسازها تأثیر بسزایی خواهد داشت.

استاندار هرمزگان در ادامه با اشاره به لزوم جابه‌جایی 179 خانوار در شهر رویدر، افزود: برای جابه‌جایی این خانواده‌ها که واحدهای مسکونی آن‌ها در نزدیکی کوه قرارگرفته و در معرض خطر ریزش کوه قرار دارند، زمین، تسهیلات و منابع موردنیاز با همکاری شهرداری رویدر در نظر گرفته‌شده و این مسئله به‌زودی حل می‌شود.

همتی به طرح ساماندهی سواحل شهر بندرعباس اشاره کرد و بیان داشت: بر این اساس وضعیت سواحل شهر بندرعباس به‌ویژه از نظر نور و فضای سبز تقویت خواهد شد که بخش عمده‌ای از این طرح تا پایان سال جاری اجرایی می‌شود.

وی گفت: برای بلوار ساحلی شرق بندرعباس نیز کار مهندسی و طراحی خوبی انجام‌شده و با تکمیل این طرح، این منطقه به یکی از جاذبه‌های گردشگری این شهر تبدیل می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: