• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-985-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

زیرساخت‌های مناسب برای جذب گردشگران در جزیره لارک ایجاد شود

استاندار هرمزگان گفت: ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای گردشگری موجب جذب گردشگران و ایجاد اشتغال و تأمین معیشت مردم جزیره لارک می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فریدون همتی در بازدید از جزیره لارک بر لزوم ایجاد زیرساخت‌های مناسب در این جزیره تأکید کرد و بیان داشت: مشکل برق این جزیره باید به‌سرعت توسط شرکت برق استان رفع شود.

وی ادامه داد: بهسازی بافت مسکونی جزیره لارک و سنگفرش نمودن کوچه‌های این جزیره از جمله اقدامات مهمی است که باید توسط بنیاد مسکن استان در این جزیره صورت گیرد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه لارک جزیره‌ای بسیار زیبا و جذاب برای گردشگران است، افزود: ساحل جزیره لارک از زیباترین ساحل‌هاست و می‌توان امکانات مناسبی را برای تفریح گردشگران در این ساحل ایجاد کرد.

همتی تصریح کرد: ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای گردشگری موجب جذب گردشگران و ایجاد اشتغال و تأمین معیشت مردم جزیره لارک می‌شود که باید بر روی این امر در راستای توسعه هرچه بیشتر جزیره لارک متمرکز شد.

وی گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان به‌سرعت مشکل اسکله و بندرگاه این جزیره را رفع کند تا مردم بتوانند با سهولت به جزیره لارک رفت‌وآمد کنند.

استاندار هرمزگان به همراه جمعی از مدیران و مسئولان استان از قسمت‌های مختلف جزیره لارک بازدید نمود و با حضور در جمع مردم این جزیره به گفت‌وگو با آنان پرداخت و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: