• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فعالیت موج ناپایدار بارشی در هرمزگان/احتمال بارندگی در ارتفاعات

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از فعالیت موج ناپایدار بارشی در مناطق شمالی خلیج فارس خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، مرضیه سی سی پور با اعلام این خبر افزود: موج ناپایدار بارشی در مناطق شمالی خلیج فارس در حال فعالیت است و به تدریج شاهد گسترده شدن فعالیت بارشی این سامانه و افزایش ابر در استان خواهیم بود.

وی تصریح کرد: در ساعات بعدازظهر احتمال بارندگی در ارتفاعات استان و مناطق غربی پیش بینی می‌شود که به تدریج تا روز یکشنبه در سایر نقاط استان نیز به صورت پراکنده رگبار باران و رعد وبرق و افزایش باد خواهیم داشت.

  کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان اظهار کرد: امروز در ساعات بعدازظهر و شب وزش باد جنوب شرقی در سواحل عمان و تنگه هرمز پیش بینی می‌شود.

سی سی پور با اشاره به اینکه با توجه به مواج بودن مناطق شمالی خلیج فارس توصیه می‌شود از تردد شناور‌ها به سمت سواحل بوشهر خودداری شود، عنوان کرد: از لحاظ دمایی با توجه به افزایش رطوبت نسبی هوا در طول روز افزایش دما نخواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان با اشاره به اینکه تغییرات دمایی بندرعباس نیز بین ۲۴تا ۳۴درجه سانتی گراد است، اضافه کرد: طی شبانه روز گذشته حاجی آباد با ۱۴ درجه سانتی گراد خنک ترین و پارسیان با ۳۶درجه گرم ترین شهرهای استان هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: