• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-984-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

درج قیمت حدود ۲ هزار قلم کالا در سایت اصناف هرمزگان

قیمت بیش از ۱۸۰۰ قلم کالا در سایت اصناف به نشانی (اصناف هرمزگان دات کام) درج و بروز رسانی شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان با اعلام این خبر گفت: قیمت بیش از ۱۸۰۰ قلم کالا در سایت اصناف به نشانی (اصناف هرمزگان دات کام) درج و بروز رسانی شده است.

خلیل قاسمی از مردم خواست تا برای اطلاع از قیمت انواع محصولات به این سایت مراجعه کنند و اظهار کرد: مردم استان در صورت مشاهده تفاوت قیمت محصولات و گران فروشی واحد‌های صنفی به سامانه ۱۲۴ این سازمان اطلاع دهند.

وی با اشاره به اینکه از آغاز تشدید برخورد با واحد‌های صنفی متخلف در استان تاکنون ۱۳ هزار پرونده تشکیل شده است، تصریح کرد: در بندرعباس ارزش این پرونده‌ها را بیش از ۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

قاسمی اظهار کرد: این تخلف‌ها در ۱۲۶ هزار بازرسی از واحد‌های صنفی این سازمان کشف و ۲۹ واحد صنفی متخلف پلمپ شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان نیز در این نشست گفت: تخلف واحد‌های صنفی نباید از دید ناظران این بخش دور بماند.

ایرج حیدری با اشاره به اینکه بر نظارت بیشتر در بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی تاکید کرد و افزود: برخورد با واحد‌های صنفی باید با دقت و سرعت بیشتری دنبال شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان بیان کرد: رضایت مردم از عملکرد مدیران، ناظران و برخورد کنندگان با متخلفان در تنظیم بازار ضروری است.

وی اظهار کرد: تصمیم گیری در مورد گاز رسانی بیشتر به شهرستان‌های استان، میزان مورد نیاز لاستیک، نهده‌های دامی، گوشت و مرغ از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: