• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-1888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در سکوت خبری از مدال آوران هرمزگانی المپیک و پاراالمپیک آسیایی تجلیل شد

صبح امروز در سکوت خبری از مدال آوران هرمزگانی مسابقات المپیک و پارالمپیک آسیایی جاکارتا تجلیل شد.

به گزارش ایسنا،منطقه خلیج فارس, فریدون همتی در دیدار با هدیه کاظمی و فرزانه حیدری دو بانوی ورزشکار هرمزگانی مدال آور در بازی های آسیایی جاکارتا، عنوان کرد: حضور بانوان ورزشکار کشورمان در عرصه رقابت های بین المللی، تصویر خوبی از فرهنگ و ارزش های دینی و اعتقادی بانوان مسلمان ایرانی را به جهانیان نشان می دهد.

وی ادامه داد: ورزشکاران سفیر ملت ایران در آوردگاه مسابقات آسیایی و جهانی هستند و خوشبختانه دو بانوی ورزشکار هرمزگانی توانستند با تلاش و جدیت خود افتخار بزرگی را برای ایران اسلامی و استان هرمزگان رقم بزنند و سفیران خوبی برای این کشور و استان بودند.

استاندار هرمزگان افزود: از تلاش و کوشش نتیجه بخش شما ورزشکاران هرمزگانی تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم افتخار آفرینی های شما تداوم داشته باشد.

همتی تصریح کرد: هرگونه کمک و حمایتی را که بتوانیم از ورزشکاران هرمزگانی انجام خواهیم داد و ظرفیت های قانونی را در این راستا به کار خواهیم گرفت.

استاندار هرمزگان در پایان این دیدار از هدیه کاظمی و فرزانه حیدری دو بانوی ورزشکار هرمزگانی مدال آور در بازی های آسیایی جاکارتا، تجلیل و قدردانی نمود.

در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، هدیه کاظمی موفق به کسب مدال نقره در رشته قایقرانی و فرزانه حیدری موفق به کسب مدال نقره در رشته والیبال نشسته شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: