• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-2185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس فراکسیون تعاون محلس:

آماده پیشنهادات بخش خصوصی برای رفع مشکلات صادرکنندگان هستیم

رئیس فراکسیون تعاون و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز این زمینه برای بخش خصوصی فراهم است تا برای رفع مشکلات صادرکنندگان حتی در قالب لایحه پیشنهادات خود را به مجلس ارائه دهند و مطالبات این بخش را دنبال کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، سید کاظم دلخوش در حاشیه افتتاح چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و عمران کیش از آمادگی مجلس برای قانون گذاری در راستای حل مشکلات صادرکنندگان خبر داد و گفت: این زمینه برای بخش خصوصی فراهم است تا برای رفع مشکلات صادرکنندگان حتی در قالب لایحه پیشنهادات خود را به مجلس ارائه دهند و مطالبات این بخش را دنبال کنند.

رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: پیش از این نیز مجلس در قوانین بودجه سالانه همچنین برنامه های پنج‌ساله توسعه حمایت از شرکت های دانش بنیان را پیش بینی کرده بود و اکنون در بحث سازه های جدید با تکنولوژی نوین مجلس آمادگی قانون گذاری در جهت حمایت و توسعه این بخش را دارد.

این نماینده مجلس با اشاره به مشکلات صنعت ساختمان در بخش صادرات از بخش خصوصی خواست تا برای رفع این ضعف ها مطالبه گر و فعال باشند.

وی ادامه داد: بخشی از مشکلات مربوط به تحریم هاست و منشا خارجی دارد و بخشی نیز از مشکلات صادرات به کوتاهی های از داخل مربوط است که لازم است با حضور فعالان بخش خصوصی در اتاق تعاون و اتاق بازرگانی در جهت رفع این مشکلات تلاش هایی صورت بگیرد.

دلخوش در پایان اضافه کرد: امروز این زمینه برای بخش خصوصی فراهم است تا برای رفع مشکلات صادرکنندگان حتی در قالب لایحه پیشنهادات خود را به مجلس ارائه دهند و مطالبات این بخش را دنبال کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: