• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-2585-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار بندرعباس:

ترویج تفکر بسیجی از مهم‌ترین رسالت جوانان در جهت توسعه و بالندگی کشورمان است

فرماندار بندرعباس گفت: دانش آموزان نخبه بسیجی با افزایش سطح آگاهی خود درعرصه های مختلف موجبات رشد کشور را درآینده فراهم سازند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، دانش آموزان نخبه بسیجی به مناسبت در پیش بودن سیزده آبان روز دانش آموز و هفته بسیج دانش آموزی با فرماندار بندرعباس دیدار کردند.

فرماندار بندرعباس در این دیدار ضمن تسلیت اربعین حسینی و گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی یاد و خاطره شهید دانش آموز محمد حسین فهمیده اظهار کرد: امروز بسیج دانش آموزی به عنوان نهادی برخواسته از بطن دانش آموزان در مدارس کشور در کنار تعلیم و تعلم، در جهت آرمان‌های انقلاب و اسلام نقش مهم و موثری ایفا می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: رسالت بسیج كار جهادی در همه عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی است و علم و دانش یکی از رسالت مهم و خطیری است که بسیجیان باید نسبت به آن احساس تکلیف کنند.

این مقام مسئول افزود: دشمن امروزه در صدد توطئه افكنی در جامعه اسلامی است باید با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری  و با استفاده از دانشمندان و نخبگان، از جمله نخبگان علمی با سربلندی و با قدرت بیش از پیش مقابل دشمنان اسلام مقاومت كنیم

پویافر در پایان گفت: ترویج تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف اعم از فرهنگی، علمی، ورزشی از مهم‌ترین رسالت جوانان در جهت توسعه و بالندگی ایران اسلامی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: