• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-7414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

صدور 1800 فقره شناسنامه دریانوردی در هرمزگان

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از صدور حدود 1800 فقره شناسنامه دریانوردی در این استان طی هفت ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اسماعیل مکی زاده با اعلام این خبر افزود: براساس الزامات کنوانسیون سازمان جهانی کار تمامی دریانوردان برای فعالیتهاي  حرفه ای خود ملزم به اخذ شناسنامه دریانوردی مي باشند از اين رو یکهزار و 798 فقره شناسنامه دریانوردی در هرمزگان صادر شده است.

وی اظهار کرد: از آغاز امسال تا ابتدای آبانماه جاری، یکهزار و 137 نفرآزمون دریانوردی به ثبت رسیده و این آزمون های شایستگی در حوزه های فرماندهی، افسری عرشه و مهندسی و کاربری شناورهای چوبی و فلزی بوده است.

مکی زاده با اعلام صدور سه هزار و 962 فقره گواهینامه دریانوردی طی نیمه نخست سال جاری، خاطرنشان کرد: از این تعداد، دو هزار و 613 فقره به گواهینامه های اصلی(گواهینامه تعیین سمت در شناور) اختصاص داشته و یکهزار و 349 فقره مربوط به گواهینامه های جانبی(آموزش های جنبی از جمله مباحث ایمنی) است.

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، در مجموع پنج هزار و 760 فقره سند دریانوردی در این استان صادر شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: