• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-7614-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس معارفه شد

در آیینی با حضور شهردار، معاون خدمات شهری، جمعی از مدیران شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس جدید این سازمان معارفه شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اسماعیل موحدی‌نژاد، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس ظهر امروز در این آیین اظهار کرد: فرهنگ نخستین مقوله موردتوجه در شکل‌گیری این سازمان است.

وی با اشاره به تأکید رهبر و سایر مسئولان نظام جمهوری اسلامی بر مسئله فرهنگ، افزود: با وجود فعالیت چند سازمان و دستگاه دولتی به‌صورت تخصصی در مباحث فرهنگی، بازهم مشکلات قابل‌توجهی در این حوزه به چشم می‌خورد.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با تأکید بر حرکت در مسیر کاهش معضلات فرهنگی و اجتماعی در محلات، ادامه داد: شهردار بندرعباس نیز درباره این سازمان مهم و فعالیت‌های آن تأکید بسیاری داشته و از رئیس جدید این سازمان انتظار تلاش مضاعف وجود دارد.

موحدی‌نژاد در ادامه نیز ضمن تقدیر از زحمات محمدمهدی جهانبخش که تا پیش‌ازاین ریاست سازمان فرهنگی و ورزشی را بر عهده داشته است، بیان کرد: بهره‌گیری ازنظر کارشناسان داخلی این سازمان در پیشبرد اهداف موردنظر یکی دیگر از مواردی است که باید موردتوجه باشد.

محمدمهدی جهانبخش، رئیس سابق سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: با همکاری و همراهی کارشناسان سازمان، اقدامات قابل‌توجهی در حوزه‌های موردنظر صورت گرفته که توسعه و افزایش آن‌ها ضروری است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد فرهنگی و ورزشی شهردار بندرعباس فعالیت در این سازمان را سخت و توقعات را افزایش داده است، افزود: در مقابل نیز شهردار بندرعباس پشتیبانی قابل‌توجهی از این سازمان داشته و وضعیت بودجه‌ای و کاهش بدهی‌های سازمان طی این دوره مدیریتی شهرداری با پیشرفت همراه بوده است.

الیاس محسنی، رئیس جدید این سازمان نیز طی سخنانی اظهار کرد: فعالیت در حوزه فرهنگی پیوسته بوده و نمی‌توان در این زمینه جزیره‌ای عمل کرد.

وی افزود: حرف زدن و نقد کردن از حوزه‌های مختلف و خصوصاً فرهنگی کار ساده‌ای است، اما اینکه اتفاق قابل‌توجهی در این حوزه رخ نمی‌دهد، جای بحث دارد.

محسنی با تأکید بر اینکه باید به سمت مدیریت یکپارچه فرهنگی پیش برویم، ادامه داد: معتقد به خرد جمعی بوده و همه بخش‌ها باید در این زمینه یاری‌گر سازمان فرهنگی و ورزشی باشند.

اضافه می‌شود، در ادامه این مراسم از زحمات محمدمهدی جهانبخش تقدیر و الیاس محسنی با حکمی از سوی شهردار بندرعباس به‌عنوان رئیس جدید سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری منصوب و معارفه شد.

به گزارش ایسنا، محمدمهدی جهانبخش اکنون معاون برنامه‌ریزی شهرداری و مشاور ورزشی استاندار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: