• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-3285-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

فرمانداران و شهرداران باید با ظرفیت سواحل زمینه نشاط عمومی را فراهم کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران و شهرداران شهرهای ساحلی استان موظف به ایجاد امکانات تفریحی و ورزشی در سواحل هستند و باید زمینه نشاط عمومی در سواحل استان را فراهم سازند .

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بهروز اکرمی در جلسه ساماندهی امور سواحل استان هرمزگان، عنوان کرد: مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و گردشگری به همراه فرمانداران و شهرداران شهرهای ساحلی استان زمینه فعالیت‌های ورزشی و تفریحی را برای مردم فراهم کنند .

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌هایی مانند سواحل استان نیاز به هیچ‌گونه جلسه و دستورالعملی ندارد، افزود: باید با برنامه‌های کاربردی و خلاقانه از ظرفیت‌های موجود برای ایجاد نشاط عمومی در جامعه بهره‌گیری کرد .

اکرمی تأکید کرد: جلسات متعدد تحت عناوین مختلف نمی‌توانند موجب ایجاد تحول در سواحل استان شود، باید بیشتر به دنبال برنامه‌های کاربردی و عملیاتی بود .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تأکید بر اینکه استان باید در اعتبارات ملی سواحل کشور سهمی داشته باشد، اظهار داشت: هیچ اعتباری از 20 میلیارد اعتبارات ملی سواحل کشور به استان‌های جنوبی تعلق نگرفت و این به معنی آن است که برنامه‌های جامع و مناسبی برای سواحل استان نداشته‌ایم و این حوزه نیازمند فعالیت بیشتر است .

وی اضافه کرد: باید با استفاده از برنامه‌های کاربردی و خلاقانه از ظرفیت سواحل استان بیشتر بهره گرفت و این زمانی امکان‌پذیر خواهد شد که به منتظر دستورالعمل و بخشنامه نبود .

اکرمی بر ممنوعیت نصب چادر مسافرتی در ساحل بندرعباس تأکید کرد و گفت: ساحل بندرعباس به همه مردم تعلق دارد و نباید عده‌ای با برپایی چادر مسافرتی، دیگران را از بهره‌مندی از این ساحل زیبا محروم کنند، اماکنی برای نصب چادر مسافرتی در مناطق مختلف شهر در نظر گرفته شود و باید مسافران گرامی با رعایت قوانین در این اماکن اقدام به اسکان در چادر کنند.

وی بر ایجاد تحول و نشاط با برنامه‌های مفرح برای مردم در سواحل تأکید کرد و افزود: مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند و دستگاه‌های مربوطه موظف به ایجاد فضاهای سالم و با نشاط برای آن‌ها هستند .

اکرمی تصریح کرد: می‌توان با برنامه‌های ورزشی، گردشگری، تفریحی و هنری در ساحل استان زمینه نشاط عمومی را فراهم کرد و این امر نیازمند عزم جدی مدیران کل سه دستگاه متولی و فرمانداران و شهرداران شهرهای ساحلی استان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: