• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-8114-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های بندرعباس به تصویب شورای شهر رسید

افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های شهر بندرعباس در هشتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس مورد تصویب این شورا قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بابک هاشمی، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس در این جلسه اظهار کرد: پس از بررسی‌های دقیق و نظرات کارشناسانه و همچنین بحث و تبادل‌نظر در جلسات متعدد کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر، شاهد تصویب این موضوع هستیم.

وی با اشاره به اینکه در بررسی‌های صورت گرفته 80 کورس سفر درون‌شهری تاکسی بررسی و نرخ‌های جدید بر اساس نظر کارشناسی اعمال شده است، افزود: متأسفانه برخی رسانه‌ها در بازتاب اخبار مربوط به جلسات قبل شورای شهر پیرامون افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها به‌اشتباه از افزایش سرسام‌آور سخن به میان آورده بودند که این مسئله صحت ندارد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها به‌طور میانگین 22 درصد افزایش یافته است، گفت: به‌طور متوسط، کورس‌های مختلف از 8 تا 33 درصد افزایش یافته است.

هاشمی خاطرنشان کرد: نگاه ما در حوزه حمل‌ونقل درون‌شهری، خدمات بهتر به شهروندان است که برای آن نیازمند بالانس قیمتی برای تاکسی‌ها هستیم.

اضافه می‌شود، در این جلسه پس از مطرح شدن پیشنهاد شهرداری بندرعباس، افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها با رأی لازم مورد تصویب قرار گرفته و برای تائید به فرمانداری ارسال می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: