• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-13114-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول جایگاه سوخت درگهان:

در خصوص حمله افراد ناشناس به جایگاه بزرگنمایی شد/ادامه جستجوها تا یافتن عاملان حادثه

عکس تزیینی است

مسئول جایگاه سوخت دریانورد درگهان گفت: رسانه‌ها در خصوص حمله تعدادی از افراد ناشناس به این جایگاه بزرگنمایی کردند و موضوع در حدی که رسانه‌ها بدان پرداختند، مهم نبوده است.

وی در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در تشریح این درگیری بیان کرد: در زمان 5 تا 7 دقیقه‌ای که برای تغییر شیفت ساعت ۲۲ دیشب روی داد، فردی درخواست سوخت می‌کند و به‌رغم اینکه تلمبه‌چی وی را به دقایقی تأمل فرامی‌خواند، با وی وارد درگیری لفظی می‌شود و پنج سرنشین دو موتورسیکلت دیگر نیز وارد بحث شده که با پادرمیانی حضار، قائله خاتمه می‌یابد.

وی ادامه داد: این دو موتورسیکلت ۹ دقیقه بامداد امروز دوباره به جایگاه بازمی‌گردند و با خرد کردن تعدادی شیشه، جایگاه را ترک می‌کنند.

این مسئول اظهار کرد: موضوع در تماس با نیروی انتظامی مطرح و با ثبت صورت‌جلسه و بازدید دوربین‌های مداربسته در انتظار اعلام از سوی نیروی انتظامی است.

وی عنوان کرد: هم‌اینک تمامی امور جایگاه به حالت اولیه بازگشته اما به‌منظور جلوگیری از تکرار این حادثه، پیگیری‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، شب گذشته شش نفر با لباس‌هایی مشابه وارد جایگاه سوخت درگهان شده بودند و با مشاجره و خرد کردن شیشه‌های جایگاه، نظم عمومی را بر هم زده بودند که این موضوع بازتاب وسیعی در فضای مجازی داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: