• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-1586-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اولین حضور تداکسی‌ها در بندرعباس

برگزارکننده نخستین همایش تِداِکس در بندرعباس گفت: نخستین رویداد تداکس دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس برگزار شد.

سینا بقایی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه خلیج‌فارس عنوان کرد: تداکس بندرعباس فرصتی مناسب برای هنرمندان، کارآفرینان و دانشجویان موفق در زمینه‌های مختلف  است.

وی با بیان اینکه این رویداد همانند یک سکوی پرتاب و بمب انگیزشی جهت موفقیت در شیوه زندگی است، افزود: 5 فرد موفق در زمینه کارآفرینی، پزشکی، هنر، موسیقی و معماری تجربیات خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشتند.

برگزارکننده نخستین همایش تِداِکس با اشاره به  اینکه رویداد تداکس شامل  کنفرانس‌هایی به شکل داوطلبانه است، اظهار کرد: تداکس در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شود و از سازمان غیرانتفاعی منشأ می‌گیرد.

بقایی در خصوص استقبال از این رویداد، بیان کرد: خوشبختانه استقبال از  این همایش بسیار رضایت‌بخش بود و تمامی بلیت‌های آن رزرو شد.

وی در پایان گفت: رحیم اژدری (کارآفرین) ، مرتضی نیک نهاد (عکاس و فیلم‌ساز) ، آرش عباس زاده (معمار و ایده پرداز)، حامد فلاح (پزشک و موزیسین)، بهرنگ عباسپور (آهنگساز و پژوهشگر هنر) ایراد سخنرانی کردند.

به گزارش ایسنا، این رویداد برای اولین بار در استان هرمزگان برگزار شد و به‌زودی رویدادهای بعدی نیز برای فصل‌های آینده برنامه‌ریزی خواهد شد؛ همچنین گروه کانون موسیقی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز که متشکل از دانشجویان این دانشگاه است در افتتاحیه برنامه به اجرای موسیقی بی‌کلام پرداخت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: