• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-5887-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با معرفی نفرات برتر؛

جشنواره تئاتر استان هرمزگان به کار خود پایان داد/"منسوخ" و "خواجه عطا" جوایز را درو کردند

آیین پایانی سی امین دوره جشنواره تئاتر استان هرمزگان با معرفی نفرات برتر و نمایش‌های راه‌یافته به جشنواره تئاتر فجر برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ابتدا به دلیل سالها فعالیت در عرصه بازیگری از احمد شنبه نیا جهت بازی در نمایش "برا" و از صادق دهقانی برای نمایش "خواجه عطا " به دلیل ده ها سال فعالیت در عرصه نوازندگی تقدیر به عمل آمد.

برگزیدگان سی امین دوره حشنواره تئاتر استان هرمزگان به شرح ذیل است:

موسیقی:

تقدیر: حسین اصیلی مازغی برای نمایش خواجه عطا از میناب

برگزیده: امیرحسین قوسی برای نمایش سرخ دم از میناب

چهره پردازی:

هیئت داوران هیچ اثری را حائز دریافت این جایزه ندانستند.

طراحی لباس:

تقدیر: سیما سلیمی برای نمایش سرخ دم از میناب

تقدیر: شیما علیزاده برای نمایش مگس های مردار از بندرعباس

برگزیده: فاطیما پشتکوهی برای نمایش خواجه عطا  از میناب

نور پردازی :

هیئت داوران هیچ اثری را حائز دریافت این جایزه ندانستند .

طراحی صحنه :

تقدیر: محمد سلیمی برای نمایش سرخ دم از میناب

سوم : موسی عامری برای نمایش منسوخ از بندرعباس

دوم : نهاد مولودی فر برای نمایش خواجه عطا از میناب

اول : مجتبی بستان پیرا برای نمایش آمیگدال از بندرعباس

پوستر و بروشور:

هیئت داوران هیچ اثری را حائز دریافت این جایزه ندانستند .

بازیگری زن:

سوم مشترک : شیما اکبری برای نمایش کشند سرخ کشند عشق از بندرعباس

سوم مشترک : طیبه جوکار شهرستانی برای نمایش سرخ دم از میناب

دوم مشترک : نسیبه جمشیدی شاهرودی برای نمایش آمیگدال از بندرعباس

دوم مشترک : راضیه ذاکری برای نمایش ماردارصاد از بندر لنگه

اول : فریده سلمانی برای نمایش منسوخ از بندرعباس

بازیگری مرد :

تقدیر: عارف هاشمی برای نمایش ماردارصاد از بندرلنگه

سوم مشترک : یاشار محسنی برای نمایش ماردارصاد و مگس های مردار

سوم مشترک : فرشاد اسلامی برای نمایش سرخ دم از میناب

دوم مشترک : کوروش سلمانی دهبارز برای نمایش منسوخ از بندرعباس

دوم مشترک : جعفر قاسمی برای نمایش خواجه عطا از میناب

اول : علیرضا زارعی برای نمایش خواجه عطا از میناب

نمایشنامه‌نویسی:

سوم:  ابراهیم ابراهیمی برای نمایش دن کیشوت از رودان

دوم: کوروش سلمانی دهبارز برای نمایش منسوخ از بندرعباس

اول: مجتبی سلیمی برای نمایش خواجه عطا از میناب

کارگردانی:

تقدیر: ایسا صادقی برای نمایش مگس های مردار از بندرعباس  

تقدیر: گلنسا زارعی برای نمایش کشند سرخ کشند عشق از بندرعباس                       

سوم : عبدالمحمد سالاری برای نمایش ماردارصاد از بندرلنگه

دوم: کوروش سلمانی دهبارز برای نمایش منسوخ از بندرعباس

اول: حسین غلامشاهی برای نمایش خواجه عطا از میناب

اثر برگزیده برای جشنواره فجر:

نمایش خواجه عطا از میناب

نمایش منسوخ از بندرعباس


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: