• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-2485-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان/

ذوالقدر: هرلحظه امکان بروز فاجعه‌ای در مدارس تخریبی هرمزگان وجود دارد

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بیان اینکه مدارس تخریبی در هرمزگان زیاد و باید فکر عاجلی برای آن کرد، افزود: از نزدیک شاهد مدارسی بودم که هرلحظه امکان تخریب و کشته شدن هزاران کودک و نوجوان وجود دارد پس باید فکر اساسی برای مدارس تخریبی در استان هرمزگان کرد تا از بروز یک فاجعه جلوگیری کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، سید مصطفی ذوالقدر صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، افزود: از تمامی فرهنگیان هرمزگان که امروز با این حضور خود اقبال گسترده‌ای از انتصاب مدیر جدید آموزش‌وپرورش هرمزگان را رقم زدند، متشکرم.

وی با بیان اینکه دادی زاده خود مدیری فرهنگی و دارای کارنامه است که امیدوارم بتواند با تجربیات ارزنده خود از مشکلات جامعه فرهنگیان بکاهد، اضافه کرد: زحمات و تلاش‌های هاشمی پور به‌طور فراموش‌نشدنی است و امیدوارم دادی زاده بتواند راه مدیر سابق آموزش‌وپرورش هرمزگان را طی کند.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور این جمعیت در مراسم تکریم و معارفه ستودنی است اما مشکلات بخش آموزش‌وپرورش زیاد است و امیدوارم با حمایت‌های وزیر مربوطه بتوانیم مشکلات را برطرف و به حداقل برسانیم.

ذوالقدر با بیان اینکه مدارس تخریبی در هرمزگان زیاد و باید فکر عاجلی برای آن کرد، افزود: از نزدیک شاهد مدارسی بودم که هرلحظه امکان تخریب و کشته شدن هزاران کودک و نوجوان وجود دارد پس باید فکر اساسی برای مدارس تخریبی در استان هرمزگان کرد تا از بروز یک فاجعه جلوگیری کرد.

وی با اشاره به اینکه باید معلمان کتابت و نوشتن را به دانش آموزان فرا بدهند، اظهار کرد: باید دانش آموزان را تشویق کنیم به نوشتن خاطراتشان تا بتوانند در آینده نویسندگان بزرگی شوند و در این مسیر از علم غنی‌شده بهره بگیرند.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: علم یک صید است که با نوشتن می‌توان آن علم را حفظ کرد و بتوان در مسیر پیشرفت و تعالی از آن بهره برد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: