• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-2585-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان/

شریفی: سند آمایش توسعه در کشور هیچگاه عملیاتی نشده است

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید دولت و مجلس برای اعتلای این نهاد تأثیرگذار همگام باشند اما متأسفانه شاهد هستیم سند آمایش توسعه نه به‌صورت کامل و نه به‌صورت جامع عملیاتی نشده که این موضوع همت وزارت آموزش‌وپرورش را می‌طلبد تا به سمت تدوین یک سند عملیاتی و فراگیر پیش رود تا حمایت دولت را به دنبال داشته باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ناصر شریفی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، افزود: امروز خوشحالم در جمعی سخنرانی می‌کنم که همگی معماران و سازندگان افکار و اندیشه هستند.

وی با بیان اینکه پایه و اساس هر اجتماعی نیروی انسانی آن است، تصریح کرد: نیروی انسانی جهت دهنده به فعالیت‌های آموزش‌وپرورش است پس باید به سمت تقویت نیروی انسانی پیش رویم تا مدیران آینده کشورمان بتوانند کاردان و توانمند باشند.

شریفی با اشاره به اینکه در مبحث آموزش‌وپرورش کسی نیست که به عمق تأثیرگذاری آن در جامعه واقف نباشد، اضافه کرد: باید دولت و مجلس برای اعتلای این نهاد تأثیرگذار همگام باشند اما متأسفانه شاهد هستیم سند آمایش توسعه نه به‌صورت کامل و نه به‌صورت جامع عملیاتی نشده که این موضوع همت وزارت آموزش‌وپرورش را می‌طلبد تا به سمت تدوین یک سند عملیاتی و فراگیر پیش رود تا حمایت دولت را به دنبال داشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تلاش‌های دانش هاشمی پور در مدت خدمتش در آموزش‌وپرورش هرمزگان باید تقدیر ویژه کرد، افزود: انتصاب دادی زاده در این سمت انتصابی شایسته و صحیح بود و خوشحالم به این باور رسیده شد که ظرفیت‌های زیادی از نیروهای بومی برای انتصاب در سمت مدیرکلی و حتی حضور در وزارتخانه‌ها وجود دارد.

شریفی با اشاره به اینکه شش نفر جهت تصدی مدیرکلی آموزش‌وپرورش هرمزگان معرفی شد که همگی نخبه فرهنگی بودند، عنوان کرد: حال قرعه به نام دادی زاده افتاد و امیدوارم از ظرفیت سایر نیروها به‌درستی بهره گرفته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: