• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-2685-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان/

مرادی: مدیران بدهکار هیچ دسته، گروه، جناح و نمایندگان مجلسی نیستند

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظارم از مدیرکل جدید این است که از تمامی ظرفیت‌ها بهره ببرد و بداند بدهکار هیچ دسته، گروه، جناح و نمایندگان مجلس نیست و هیچ‌کس حق ندارد این جایگاه مهم را به نفع یا اسم خود مصادره کند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، احمد مرادی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، افزود: به سهم خودم از حضور این تعداد از جامعه فرهنگیان در سالن جهت استقبال از انتصاب موسی دادی زاده تشکر می‌کنم و جای خوشحالی دارد و این موضوع به‌طور حتم وظیفه مدیرکل جدید را سنگین‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه خدمات دانش هاشمی پور ارزنده و شایسته تقدیر است و این فرد هرچه در توان داشت برای اعتلای آموزش‌وپرورش هرمزگان قرار داد، تصریح کرد: عمق فاجعه در آموزش‌وپرورش هرمزگان زیاد است که نیازمند حمایت و همدلی تمامی مسئولان کشوری و استانی برای برطرف شدن مشکلاتش است.

مرادی با اشاره به اینکه  تعامل و حضور در نشست‌های مختلف با استاندار هرمزگان نکته‌ای مهم در جهت رشد آموزش‌وپرورش هرمزگان است، خاطرنشان کرد: به‌واقع باید گفت استاندار هرمزگان تمامی تلاش و همت خود را برای اعتلای هرمزگان در این مدت به کار بسته و شاید به‌اندازه یا بیشتر از بسیاری از مدیران بومی و غیربومی قلبش برای هرمزگان می‌تپد.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حسن اقبال غیرقابل‌تصور امروز پشتیبان مناسبی برای مدیرکل جدید آموزش‌وپرورش هرمزگان است، اظهار کرد: زمانی که با نامزدهای تصدی مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان صحبت می‌کردیم همگی بر روی گزینه دادی زاده تأکید داشتند و این نشان دهده توانمندی و محبوبیت بالای این مدیر کاردان هرمزگانی است.

وی ادامه داد: انتظارم از مدیرکل جدید این است که از تمامی ظرفیت‌ها بهره ببرد و بداند بدهکار هیچ دسته، گروه، جناح و نمایندگان مجلس نیست و هیچ‌کس حق ندارد این جایگاه مهم را به نفع یا اسم خود مصادره کند.

مرادی با بیان اینکه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان باید تنها با استاندار هماهنگ باشد و در این راه مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس از هیچ‌گونه حمایت و پشتیبانی کوتاهی نمی‌کند، اظهار کرد: این فرصت به‌سرعت می‌گذرد و باید نهایت استفاده را از آن برد.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی از معلمان هرمزگانی در بدترین شرایط در حال تدریس هستند، افزود: باید سعی و تلاش تمامی مدیران خدمت به مردم و رضایت خداوند باشد و نمایندگان هرمزگان در مجلس بی‌منت و صادقانه در خدمت مدیرکل جدید هستند تا بتوانند گره‌ای از مشکلات آموزش‌وپرورش هرمزگان با باز کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: