• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-2785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان/

آیت‌الله نعیم‌آبادی: آموزش‌وپرورش نباید در بازی‌های سیاسی ورود کند

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه اگر مدیرکل آموزش‌وپرورش به‌جای ورود به تعلیم و تربیت به سیاست و جناح بپردازد، گناه نابخشودنی است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلاب ارزش‌ها است نه جناحی و چپ و راست.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، افزود: به‌واقع حرف مرادی، نماینده هرمزگان در مجلس در خصوص اینکه مدیرکل جدید آموزش‌وپرورش نباید وام‌دار کسی باشد صحیح و جای تشویق دارد.

وی با بیان اینکه در خصوص انتصاب مدیرکل جدید آموزش‌وپرورش، وزارتخانه مربوطه نظر بنده را نخواست و خودش تصمیم به این انتصاب گرفت که امری درست است و باید این موضوع در سایر انتصابات نیز صدق کند.

امام‌جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه آموزش‌وپرورش نباید در بازی‌های سیاسی ورود کند، اضافه کرد: ورود آموزش‌وپرورش به بازی‌های سیاسی، آسیب جدی به آن وارد می‌کند.

وی با بیان اینکه اگر مدیرکل آموزش‌وپرورش به‌جای ورود به تعلیم و تربیت به سیاست و جناح بپردازد، گناه نابخشودنی است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلاب ارزش‌ها است نه جناحی و چپ و راست و دو عنصر آموزش‌وپرورش سبب شتاب درحرکت رو به رشد ایران اسلامی می‌شود.

 آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه وظیفه آموزش‌وپرورش هدایت عملی و علمی است، اظهار کرد: متأسفانه از این مسیر منحرف و تنها به حوزه اقتصادی توجه داریم درصورتی‌که اگر هدایت مبتنی بر آموزش‌وپرورش صورت بگیرد تمامی مشکلات برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه اکنون کت‌وشلوار و جوراب از چین وارد می‌کنیم و تنها مانده روحانی و طلبه هم از چین وارد شود، اضافه کرد:اگر تربیت باشد آن زمان عزت به وجود می‌آید و دیگر ذلت معنایی پیدا نمی‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در پایان با اشاره به اینکه اگر جامعه علمی و قانع باشد، شاهد رشد آن جامعه خواهیم بود، تصریح کرد: اکنون نه در دانشگاه و نه در مدارس، به موضوع پرورش توجهی نمی‌شود و این موضوع باید اصلاح شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: