• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-3485-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ایران:

مردم انتظار دارند مواردی که هیچ ربطی به تحریم ندارد در کشور اصلاح شود

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ایران گفت: مردم شرایط تحریم را درک می‌کنند و نسبت به این مسائل آگاهی کامل دارند، اما مردم انتظار دارند مواردی که هیچ ربطی به تحریم ندارد و به عملکرد دستگاه‌ها در داخل کشور بازمی‌گردد اصلاح شود و مردم در اثر بی‌دقتی‌ها و سوء تدبیرها آسیب نبینند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ناصر شریفی با اشاره به افزایش قیمت کالاها در بازار اظهار کرد: مسئولان با دستان خود و با عملکردشان بازار را ملتهب می‌کنند و نیاز است که نظارت لازم بر بازار توسط دستگاه‌های مسئول صورت پذیرد.

وی با تأکید بر لزوم برخورد با گران‌فروشان و محتکرین کالاهای اساسی توسط تعزیرات، افزود: برخورد با گران‌فروشان و محتکرین باید به‌گونه‌ای باشد که مردم نتیجه آن را ببینند و برایشان ملموس باشد که  مسئولان و دستگاه‌های هم به وظیفه‌شان عمل کرده‌اند.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ایران با اشاره به جلسه غیرعلنی روز گذشته مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی کشور اظهار داشت: این جلسات باید به‌گونه‌ای باشد که مردم خروجی و نتیجه آن را ببینند، وقتی این‌همه جلسات و نشست‌ها برگزار می‌شود، باید خروجی آن برای مردم مشخص و ملموس باشد.

شریفی خاطرنشان کرد: در بحث کالاهای اساسی، دولت باید به‌گونه‌ای عمل کند که مردم تحت‌فشار قرار نگیرند و بتوانند به زندگی روزمره خود به‌صورت عادی ادامه دهند.

وی افزود: مردم شرایط تحریم را درک می‌کنند و نسبت به این مسائل آگاهی کامل دارند،  اما مردم انتظار دارند مواردی که هیچ ربطی به تحریم ندارد و به عملکرد دستگاه‌ها در داخل کشور بازمی‌گردد اصلاح شود و مردم در اثر بی‌دقتی‌ها و سوء تدبیرها آسیب نبینند.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ایران در پایان اضافه کرد: تحریم‌های دشمن در طول چهل سال پیروزی پس از انقلاب همواره وجود داشته و ما شرایطی سخت‌تر از امروز را در مورد تحریم‌های آمریکا تجربه کرده‌ایم و مسئولان باید در شرایط کنونی مردم را موردحمایت قرار دهند و مردم انتظار دارند که خروجی نشست‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و... چیست و چه اتفاقی در زندگی روزمره و معیشتشان خواهد افتاد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: