• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-2487-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آهنگساز هرمزگانی برنده تندیس جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک شد

تندیس جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک ، لوح تقدیر و جایزه نقدی در بخش موسیقی نمایش به حسین اصیلی مازغی آهنگساز نمایش آقای قاضی صدایم را می‌شنوی از استان هرمزگان تعلق گرفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، برترین‌های بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر لاله‌های سرخ شامگاه جمعه در آئینی با حضور مسئولان و هنرمندان در تالار خورشید اندیمشک معرفی شدند .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک و دبیر جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک در این آیین اظهار کرد: 153 اثر از 31 استان کشور به این جشنواره ارسال شد.

علی بازگیر افزود: 9 اثر در بخش رقابتی و یک اثر به‌عنوان مهمان در روزهای برگزاری جشنواره روی صحنه رفتند و داوران جشنواره با دقت کامل برترین‌های بخش‌های مختلف را انتخاب کردند.

هیئت‌داوران در بخش طراحی لباس، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به پویا حسنوند طراح لباس نمایش گنج خسیس از استان لرستان اهدا کردند .

در بخش طراحی صحنه لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره به محمدصادق علیپور طراح صحنه نمایش خون سیاه از استان فارس رسید.

هیئت‌داوران در بخش موسیقی نمایش با لوح تقدیر و جایزه نقدی از آرش خوشنام آهنگساز نمایش برش‌های کوتاه از استان خوزستان تقدیر کرد و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به حسین اصیلی مازغی آهنگساز نمایش آقای قاضی صدایم را می‌شنوی از استان هرمزگان داد.

در بخش بازیگری مرد هیئت‌داوران تلاش و پویایی 2 بازیگر نمایش من به همتون آدرس می دم را ارج نهاده و با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از شنو قادری و مرتضی محبوبی تقدیر به عمل آورد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی برای رتبه سوم بازیگری مرد به امین ساکی برای نمایش گنج خسیس از استان لرستان و میثم گودرزی برای نمایش دوئت تنهایی از استان قزوین ،لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم بازیگری مرد به محسن خدادادی برای نمایش برش‌های کوتاه از اندیمشک و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه اول بازیگری مرد به حامد نساج بخارایی برای نمایش عقیم از استان البرز اهدا شد.

هیئت‌داوران در بخش بازیگری زن با لوح تقدیر و جایزه نقدی از پرستو شانی برای نمایش لالایی با شیپور و ستاره توانگر برای نمایش خاک شیرین تقدیر کرد و لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه سوم بازیگری زن به‌طور مشترک به اکرم یدی برای نمایش من به همتون آدرس میدم و بهنوش بلیان برای نمایش برش‌های کوتاه ،لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم بازیگری زن را به مهناز میرزایی برای نمایش عقیم از استان فارس اهدا کرد.

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی رتبه اول بازیگری زن به مریم شکری برای نمایش خون سیاع از استان فارس اهدا شد.

در بخش نمایشنامه‌نویسی رتبه سوم به‌طور مشترک به سارا الهیان برای نمایش دوئت تنهایی از استان قزوین و مهدی آشوغ برای نمایش برش‌های کوتاه از اندیمشک ،لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم نمایشنامه‌نویسی به محمد سعید فرازمند برای نمایش من به همتون آدرس میدم از استان کرمانشاه و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه اول به علیرضا معروفی برای نمایش عقیم از استان البرز اهدا شد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه سوم کارگردانی به‌طور مشترک به پویا حسنوند برای نمایش گنج خسیس از استان لرستان و میثم ملازینل برای نمایش دوئت تنهایی از استان قزوین و لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم کارگردانی به مهدی آشوغ برای نمایش برش‌های تنهایی از استان خوزستان اهدا شد.

تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه اول کارگردانی به علیرضا معروفی برای نمایش عقیم از استان البرز اهدا شد .

داوری نهایی جشنواره را اصغر همت، شهرام گیل‌آبادی و کوروش نریمانی بر عهده داشتند.

بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر لاله‌های سرخ امسال با محور نقش تئاتر در ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، گرامیداشت حماسه چهارم آذر روز مقاومت مردم اندیمشک، تکریم دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و حماسه‌های مدافعان حرم ششم تا 9 آذر برگزار شد.

به گزارش ایسنا، جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ ازجمله جشنواره‌های مطرح کشوری است که هرسال به میزبانی اندیمشک برگزار می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: