• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-3785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان تأکید کرد:

تدوین برنامه نوسازی بافت فرسوده شهرهای میناب و حاجی آباد

استاندار هرمزگان افزود: ساکنان محله چاهستانی های بندرعباس از امکانات در نظر گرفته شده بهره ببرند و جهت نوسازی خانه های خود اقدام لازم را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری استان هرمزگان خواستار تسریع در ساخت و ساز واحدهای مسکونی جدید در محله چاهستانی های بندرعباس شد و بیان داشت: در شهر بندرعباس 14 محله دارای بافت فرسوده وجود دارد که باید به تدریج کار نوسازی بافت های فرسوده در این محلات صورت گیرد و در عین حال سرعت اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده در محله چاهستانی ها نیز به عنوان الگویی در این زمینه افزایش یابد.

وی ادامه داد: برای ساکنان محله چاهستانی های بندرعباس تخفیف 90 درصدی در هزینه صدور پروانه ساخت همراه با اختصاص تسهیلات ارزان قیمت جهت نوسازی بافت های فرسوده و ساخت خانه های جدید در نظر گرفته شده است.

استاندار هرمزگان افزود: ساکنان این محله از فرصت به وجود آمده بهره ببرند و جهت نوسازی خانه های خود اقدام لازم را انجام دهند.

وی با تأکید بر لزوم توجه به نوسازی بافت های فرسوده در دیگر شهرستان های هرمزگان، اظهار کرد: در این راستا با توجه به شرایطی که شهرهای میناب و حاجی آباد در زمینه بافت فرسوده دارند، به سرعت برنامه نوسازی بافت های فرسوده این دو شهر آماده و روند اجرایی کار آغاز شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: