• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-2887-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

چهارمین المپیاد ورزشی‌های آبی و ساحلی بندرعباس برگزار می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در خصوص برگزاری چهارمین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس با مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این نشست بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در بندرعباس در خصوص ورزش‌های آبی و ساحلی باید از این ظرفیت به درستی بهره‌گیری کنیم.

الیاس محسنی افزود: با توجه به اینکه در سالیان گذشته سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس میزبانی المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی را عهده‌دار بوده است و طی این سال‌ها استعدادهای خوبی را در ورزش‌های آبی و ساحلی کشف کرده‌ایم، امسال نیز به دنبال برگزاری چهارمین دوره این المپیاد در بندرعباس هستیم.

وی با بیان اینکه از آنجا که ورزش‌های آبی و ساحلی نشاط اجتماعی را در پی دارد، تصریح کرد: این المپیاد با هدف توسعه و ترویج ورزش‌های آبی و ساحلی، استفاده بهینه از تمامی ظرفیت و فرصت‌های موجود و ایجاد محیطی شاد و نشاط‌آور در بندرعباس برگزار می‌شود.

محسنی گفت: امید است با برگزاری بهتر و مطلوب این مسابقات، متولیان ورزش کشور به ظرفیت‌های مختلف ورزش‌های آبی و ساحلی در هرمزگان توجه ویژه داشته باشند و بتوانیم بندرعباس را به عنوان قطب ورزش‌های آبی و ساحلی کشور معرفی کنیم.

وی اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با یاری گرفتن از دستگاه‌های دیگر درصدد برگزاری هرچه شایسته‌تر این المپیاد است و امیدواریم با همکاری‌های اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان به این مهم دست یابیم.

همچنین در ادامه این نشست محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با تحسین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در خصوص این اقدام شایسته وعده همکاری در برگزاری این المپیاد و دعوت مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی را در این المپیاد داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: