• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-4085-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

مسیر انتصاب مدیران کل راه‌آهن هرمزگان از مسیر طبس می‌گذرد/باید از توانمندی مدیران هرمزگانی استفاده شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید از تجارب و توانمندی مدیران هرمزگانی راه‌آهن نیز همچون استان‌های دیگر در سمت‌های مدیرکلی چه در هرمزگان و چه در خارج از هرمزگان بهره گرفته شود زیرا هم مطالبه مردم و هم مطالبه مدیران کار بلد هرمزگانی است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بهروز اکرمی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل راه‌آهن هرمزگان، افزود: ظاهراً مسیر راه‌آهن و مدیران کل آن در هرمزگان از مسیر طبس می‌گذرد که پس‌ازآنکه آقای پورفخری که سابقه مدیریت در طبس داشت این بار هم مدیری انتخاب شود که از مدیریت در طبس می‌آید.

وی با بیان اینکه امیدوارم همان‌طور که مدیران سایر استان‌ها خوب دیده می‌شوند تلاش مدیران هرمزگانی در مجموعه راه‌آهن هم دیده شود، اضافه کرد: باید از تجارب و توانمندی مدیران هرمزگانی راه‌آهن نیز همچون استان‌های دیگر در سمت‌های مدیرکلی چه در هرمزگان و چه در خارج از هرمزگان بهره گرفته شود زیرا هم مطالبه مردم و هم مطالبه مدیران کار بلد هرمزگانی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه هرمزگان از معدود استان‌هایی است که هر چهار حوزه حمل‌ونقل را دارا است، خاطرنشان کرد: هرمزگان و استان‌هایی نظیر آن باید موردحمایت دستگاه‌های دولتی کشور قرار گیرند تا سبب توسعه اقتصادی کشور شوند.

وی یکی از ضرورت‌های توسعه‌ای در هرمزگان را راه‌اندازی شبکه حمل‌ونقل دانست و عنوان کرد: باید شبکه‌ای یکپارچه در زمینه‌های بنادر، راه‌آهن، فرودگاه‌ها و جاده در هرمزگان شکل بگیرد تا میزان انبار کالا کاهش یابد و هزینه‌ها را کم کند و نگذاریم کالایی بر روی زمین بماند.

اکرمی با بیان اینکه باید بار کشتی‌های ورود به هرمزگان سریعاً تخلیه و به نقاط مختلف ارسال شود، اظهار کرد: اگر این موضوع را جدی گرفتیم به‌طور حتم آینده روشنی را شاهد خواهیم بود وگرنه باید همچنان هزینه انبارداری را بر دوش بکشیم.

وی در پایان با تأکید بر استفاده از تجارب مدیران توانمند و تلاشگر در تمامی دنیا، از قائم‌مقام مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران خواست نسبت به انتشار خاطرات مدیران بازنشسته این مجموعه همت جدی به کار ببندد و اضافه کرد: بنده به‌تمامی فرمانداران هرمزگان ابلاغ کردم روزانه خاطرات کاری خود را ثبت کنند تا برای مدیران آینده چراغ راهی باشد زیرا باید بدانیم تجربه مروارید گران بهایی است که در هیچ دانشگاهی عرضه نمی‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: