• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2384-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل سابق راه‌آهن هرمزگان:

باید به سمت انتقال بار از جاده به ریل حرکت کنیم

مدیرکل سابق راه‌آهن هرمزگان گفت: باید هرروز تلاش خود را مضاعف کنیم تا به شعار مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "بار را از جاده به ریل ببریم" نزدیک‌تر شویم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، محمد پورفخری ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل راه‌آهن هرمزگان، افزود: خودم را لایق تعاریف و تمجیدهای مسئولان عالی‌قدر در این جلسه نمی‌دانم و امیدوارم توانسته باشم در مدت 35 سال خدمتم کمکی به توسعه‌بخشی حمل‌ونقل ریلی در کشور کرده باشم.

وی با بیان اینکه مدیران حمل‌ونقل ریلی باید در برابر فعالیت‌ها و برنامه‌ها، استوار و محکم باشند، اظهار کرد: باید هرروز تلاش خود را مضاعف کنیم تا به شعار مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "بار را از جاده به ریل ببریم" نزدیک‌تر شویم.

مدیرکل سابق راه‌آهن هرمزگان با اشاره به اینکه خوشحالم که سرانجام با تقاضای بازنشستگی‌ام موافقت شد، تصریح کرد: ظرف سالیان گذشته هم در بخش تأسیسات و هم زیرساخت‌ها راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با جهش‌های بزرگی همراه بود و هرمزگان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست.

وی ادامه داد: در بین 21 اداره کل راه‌آهن سراسر کشور، هرمزگان در بخش‌های تن به کیلومتر، تخلیه و بارگیری همواره در رتبه اول یا دوم قرار داشته و دارد.

پورفخری با بیان اینکه از سال 92 که به هرمزگان آمدم تمامی آمارها با جهش مناسبی روبه‌رو شدند، عنوان کرد: میانگین تعداد واگن‌ها از 567 به 960 واگن و از 13 میلیون تن بار به 20 میلیون تن در سال رسید.

وی در پایان اضافه کرد: ماسوری فردی فعال و توانمند است و به‌طور حتم می‌تواند این مسیر را باقدرت بیشتر و توان مضاعف ادامه دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: