• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2484-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل جدید راه‌آهن هرمزگان:

جدیتم در مدیریت بر هر امر دیگری سنگینی می‌کند/احساس غرور نمی‌کنم

مدیرکل جدید راه‌آهن هرمزگان گفت: مردم به مسئولان راه‌آهن اعتماد کرده و از قطار برای جابجایی بهره می‌گیرند پس باید به فکر توسعه این بخش باشیم زیرا اقتصادی‌ترین راه سفر همین قطار است که اکنون با آمارهای روز دنیا فاصله داریم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، حسن ماسوری ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل راه‌آهن هرمزگان، افزود: از اعتماد مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره راه‌آهن کشور متشکرم که این سمت مهم را به بنده سپردند.

وی با بیان اینکه آوازه توسعه هرمزگان در بخش ریلی طی سالیان اخیر همواره به گوش رسیده است، تصریح کرد: هر چه یاد گرفتم و تجربه کسب کردم از همکاران قدیمی و گذشته بوده است و امیدوارم در مسئولیت جدید همچون گذشته تمام توان را برای خدمت به مردم قرار دهم.

مدیرکل جدید راه‌آهن هرمزگان با اشاره به اینکه بنده فردی جدی هستم و جدیتم در مدیریت بر هر امر دیگری سنگینی می‌کند، اضافه کرد: باید کار را جدی گرفت تا با برنامه و تلاش بتوانیم تمامی برنامه‌ها را عملیاتی کنیم.

ماسوری با بیان اینکه محیط کار راه‌آهن سخت اما دقیق است، افزود: مردم به مسئولان راه‌آهن اعتماد کرده و از قطار برای جابجایی بهره می‌گیرند پس باید به فکر توسعه این بخش باشیم زیرا اقتصادی‌ترین راه سفر همین قطار است که اکنون با آمارهای روز دنیا فاصله داریم.

وی ابراز کرد: در این چند سال خوشبختانه در جذب جابجایی بار به سمت حوزه ریلی تلاش زیادی شده و شاهد جهش زیادی هستیم اما همچنان قانع‌کننده نیست.

مدیرکل جدید راه‌آهن هرمزگان در پایان با بیان اینکه تاکنون تمامی معاونین بنده مدیرکل شده‌اند، خاطرنشان کرد: بنده در دو مؤلفه علم و ایمان همواره آموخته و احساس غرور نمی‌کنم و سعی در افزایش آن‌ها دارم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: