• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-4285-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

در جنگ مستقیم اقتصادی با دشمن قرار داریم

استاندار هرمزگان بیان کرد: هنر در اینجاست که انسان بتواند در دوران هر چند کوتاه خدمت خود با جهت گیری ها و اندیشه سازنده و برنامه های که دارد توفیق الهی کسب کند. انصاری لاری نشان داد که این توفیق با وجود دوره مدیریت کوتاه، ولی با تلاش شبانه روزی، اخلاق مداری و متانت آن هم در این شرایط خاص در جزیره کیش که هم نگین ایران است و هم نگین هرمزگان، (هرچند هرمزگان از این نگین ها بسیار دارد)، حاصل شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، فریدون همتی عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: حضور مردم کیش و تجلیل و نوع سخنانی که زوایای مختلفش بیان شد، برای ایشان یک سرمایه ارزشمند است و جا دارد که تبریک بگوییم.

وی اظهار کرد: باید از مردم کیش نیز قدردانی کرد که قدرشناس بوده، تلاش ها و برنامه های مدیر خدوم را درک کرده و از وی اینچنین تجلیل می کنند.

همتی با بیان اینکه هماهنگی، همدلی و فهم مشترک جایگاه استان و مناطق آزاد، ظرفیت های اقتصادی و موقعیت استراتژیک استان، طی مدت مدیریت انصاری لاری در سطح بسیار خوبی بوده و آثار این هماهنگی هم در استان و هم درکیش دیده می شود، خاطرنشان کرد: شناخت من از دکتر مظفری به دوره هفتم مجلس شورای اسلامی باز می گردد که صبوری و متانت وی برای ما کاملا آشکار شد. تجارب بسیار خوبی در زمینه های اقتصادی، بانکداری و اداره جامعه داشته و این تجربیات از ایشان عنصری با توانمندی ساخته است.

عالی ترین مقام دولت در استان هرمزگان اظهار کرد: به شما اطمینان می دهم با شناختی که از مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش دارم، انتخاب وی با اندیشه، تدبر و فکر بوده است و جایگزین بسیاری خوبی برای دکتر انصاری لاری خواهند بود و خلا ایشان را احساس نخواهید کرد.

استاندار هرمزگان با تأکید بر اینکه حمایت ها و پشتیبانی های هرمزگان از مناطق آزاد ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: منطقه آزاد جدیدمان جاسک خواهد بود و علاوه بر آن سازمان توسعه مکران داریم که به وسعت سه شهر طبق قانون مناطق آزاد فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

همتی در پایان خاطرنشان کرد: در شرایطی که در جنگ مستقیم اقتصادی با دشمن قرار داریم، فعالان اقتصادی باید راهکارها و برنامه هایی داشته باشند تا در حوزه تولید، تجارت و صادرات و واردات شرایط به شکلی باشد که مردم، مشکلی احساس نکنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: