• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2584-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور:

ناخواسته مدیریت منطقه آزاد کیش تغییر کرد/ای کاش منتقدین کلیه شرایط کشور را نیز در نظر بگیرند

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: برای من بسیار عبرت انگیز است که مردم فعال و دلسوز کیش با دل و عشق خود از یک عنصر ارزشمند، فرهیخته و یک سیاستمدار برجسته ملی که در کیش زحمات زیادی کشید و اثرات بسیاری گذاشت اینگونه تقدیر و تشکر می کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، مرتضی بانک عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: دکتر انصاری لاری از شخصیت های ارزنده و تلاشگر کشور بوده و در مسئولیت های مختلف از جمله در کیش موفق بودند و از افتخارات من این بوده است که وی را برای این سمت معرفی کردم.

وی ادامه داد: امروز ناخواسته شاهد تغیر در مدیریت منطقه آزاد کیش هستیم، بنده با قلبی آزرده اما در عین حال بسیار سربلند از عملکرد این مدیر برجسته در این مراسم شرکت کرده ام.

بانک اضافه کرد: اگر تغیری ایجاد و جانشینی انتخاب شده برای این است که بتواند ادامه این مسیر را با توکل به خداوند بزرگ بپیماید.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اظهار کرد: تلاشمان این است که از نیروهای متخصص و جوان در مسئولیت ها استفاده کنیم.

وی در پایان گفت: مناطق آزاد توانسته اند با پیوند با اقتصاد آزاد جهانی شرایط بهتری را برای کشور فراهم کنند البته دوستانی که ما را با کشورهای همسایه مقایسه می کنند جا دارد کلیه شرایط کشور را نیز در نظر بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: