• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-4685-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه جزیره کیش:

حل مشکلات اقتصادی نیازمند مدیریت جهادی، عاقلانه و عادلانه است

امام جمعه جزیره کیش گفت: امیدوارم مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل منظقه آزاد کیش، آغازی برای شروع حرکتی پرشتاب، عقلانی و مدبرانه در جزیره کیش باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: این جلسه از دو جهت حائز اهمیت و بسیار مهم است، ابتدا از جهت تکریم انصاری لاری که مدیر بسیار خوب، توانا و مدبر و از طرف همه مردم کیش  تشکر می کنیم.

وی اظهار کرد: دوست نداریم با مدیرانی که چهره های خدوم هستند خداحافظی کنیم و از نظر ما این جلسه تکریم است و نه تودیع.

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده خاطرنشان کرد: از مشاوره های انصاری لاری برای پیشرفت کیش باید بهره مند شد زیرا وی متعلق به کیش است.

وی با بیان اینکه انتصاب مظفری بر مسند مدیرعاملی منطقه آزاد کیش یعنی حضور مدیر جهادی و از خانواده شهدا در جزیره کیش و به مدیر مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش تبریک و خوش آمد می گویم، خاطرنشان کرد: مسئله مهم امروز کیش را مسئله اقتصاد است، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مسئله مهم کشور اقتصاد است، کیش هم از کشور جدا نیست و حل این مشکلات نیازمند مدیریت جهادی، عاقلانه و عادلانه است.

 امام جمعه جزیره کیش همچنین مشخصات یک مدیر اسلامی را برشمرد و اضافه کرد: مدیر اسلامی، مدیری دانست که دائما به فکر شکوفایی اقتصاد و برطرف کردن معضلات اجتماعی باشد، همچنین فرهنگ را تقویت کرده، دین و ارزشهای دینی را در جامعه تقویت کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: