• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-3787-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به مناسبت زادروز زنده‌یاد ابراهیم منصفی؛

زندگی رامی بر روی پرده سینما می‌رود

مدیر سینما ستاره شهر بندرعباس گفت: فیلم چیچکا – قصه شب به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رها فریدی به مناسبت 16 آذرماه زادروز زنده‌یاد ابراهیم منصفی در سینما ستاره شهر بندرعباس اکران خواهد شد.

احمد اسفندنیا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اظهار کرد: 16 آذرماه زادروز زنده‌یاد ابراهیم منصفی بوده و به همین سبب سعی کردیم این روز را زنده نگه داریم.

وی ادامه داد: تصمیم گرفتیم فیلم چیچکا – قصه شب به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رها فریدی که هنوز برای اکران عمومی آماده نشده و با تلاش فراوان را پخش کنیم، با رایزنی‌های صورت گرفته توانستیم مجوز یک تک سانس را برای روز جمعه شانزده آذر ساعت 18:30 بگیریم.

مدیر سینما ستاره شهر بندرعباس بیان اینکه این فیلم با حضور عوامل فیلم اعم از کارگردان و تهیه‌کننده اکران می‌شود، اضافه کرد: خرسندم که روز جمعه همه دوستان و طرفداران ابراهیم منصفی در سینما ستاره شهر  دور هم جمع می‌شوند و یاد ابراهیم منصفی را زنده می‌کنند.

اسفند نیا در خصوص اکران مجدد فیلم هندی و هرمز نیز عنوان کرد: به دلیل استقبال خوبی که از فیلم هندی و هرمز شد و به درخواست مردم ، روز یکشنبه 18 آذرماه ساعت 20:10 در سینما ستاره شهر دوباره اکران خواهیم داشت و سعی می‌کنیم باز هم در آینده اکران این فیلم را در برنامه‌های سینما ستاره شهر لحاظ کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: