• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-7614-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان هرمزگان خبر داد:

واگذاری 10 دستگاه خودروی خدماتی و عمرانی به شهرداری‌های استان هرمزگان

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان هرمزگان گفت: طی مراسمی 10 دستگاه خودروی خدماتی و عمرانی به شهرداری‌های استان هرمزگان واگذار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، مسعود دالمن در مراسم تحویل این خودروها به شهرداری‌های استان هرمزگان، عنوان کرد: این کار با هدایت و حمایت‌های استاندار محترم و معاونت محترم عمرانی و در اختیار گذاشتن اسناد خزانه اسلامی به شهرداری‌های استان برای خرید ماشین‌آلات و تجهیزات امدادی، عمرانی و خدماتی میسر شد.

وی ادامه داد: این خودروها شامل چهار دستگاه کامیون کمپرسی بنز، دو دستگاه کامیونت نیسان آتش‌نشانی، دو دستگاه کامیون آتش‌نشانی ایسوزو و یک دستگاه تانکر آب ایسوزو و یک دستگاه لودر سه تن بوده است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان هرمزگان تصریح کرد: این ماشین‌آلات در اختیار شهرداری‌های قشم ، سرگزاحمدی ، درگهان ، سوزا ، زیارتعلی، فارغان ، هرمز و رویدر قرار گرفته است.

دالمن همچنین از واگذاری دو دستگاه کامیون آتش‌نشانی بنز به شهرداری‌های استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: طی ماه‌های آینده دو دستگاه کامیون آتش‌نشانی بنز در اختیار شهرداری‌های تخت و حاجی‌آباد قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه بخش مهمی از توسعه از طریق توسعه، عمران و تجهیز ناوگان صورت می‌گیرد، اظهار کرد: خدمت‌رسانی وظیفه مسئولان است و امیدواریم شهرداران با نگهداری و به‌کارگیری مناسب از این خودروها بتوانند خدمات شایسته‌ای به مردم داشته باشند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان هرمزگان خاطرنشان کرد: تحویل این ماشین‌آلات در رشد و توسعه شهرها مؤثر خواهد بود و شهرداری‌های صاحب ماشین‌آلات باید یاری‌رسان روستاهای هم‌جوار نیز باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: