• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-1386-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش هرمزگان خبر داد:

هزار بازمانده از تحصیل وارد چرخه آموزش‌وپرورش شدند

معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش هرمزگان از شناسایی، جذب و تحصیل یک هزار بازمانده از تحصیل در سال تحصیلی 97-98 خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ایرج بیت‌اللهی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توجه به اسناد بالادستی و ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی امری ضروری در اجرای طرح انسداد مبادی بی‌سوادی کشور است.

وی با تأکید بر اینکه ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی از اولویت‌ها و ضرورت‌های آموزش‌وپرورش هرمزگان است، خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی، بررسی موضوع افراد بازمانده از تحصیل و یافتن راهکارهای بومی و محلی برای شناسایی و جذب این دسته از افراد در دستور کار کمیته انسداد مبادی بی‌سوادی استان قرار دارد.

بیت‌اللهی اضافه کرد: برابر آمار وزارت آموزش‌وپرورش، از ابتدای سال تحصیلی تاکنون تعداد یک هزار نفر از این افراد شناسایی و جذب مدارس استان شده‌اند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش هرمزگان اظهار امیدواری کرد با اجرای برنامه‌های راهبردی کمیته‌های انسداد مبادی بی‌سوادی، کمیته برنامه‌ریزی و همچنین کمیته شناسایی و جذب و نگهداشت کودکان بازمانده از تحصیل، ظرف یک ماه آینده شاهد موفقیت‌های بیشتری در شناسایی و جذب این افراد باشیم.

این مسئول در پایان گفت: قطعاً برای شناسایی حداکثری افراد بازمانده از تحصیل، آموزش‌وپرورش به حمایت و همکاری سایر بخش‌های جامعه ازجمله فرمانداران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، بخشداران و مشارکت آحاد مردم نیازمند است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: