• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-8114-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت از محیط‌زیست:

از مدیر جدید انتظار داریم سرمایه‌های هرمزگان را به اقتصاد و صنعت سبز وصل کند+فیلم

معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت از محیط‌زیست گفت: هرمزگان دارایی‌های بالایی دارد، مساحت بالای تالابی، زیست‌کره، حرا، خور، نوار ساحلی و همه این‌ها سرمایه بسیار بالایی است و باید بااین‌همه سرمایه اقتصاد و اشتغال بهتر داشته و صنعت را به اقتصاد و صنعت سبز وصل کنیم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، محمدمسعود تجریشی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل حفاظت محیط‌زیست هرمزگان اظهار کرد: استاندار هرمزگان خیلی قدرشناس آقای وفادار بودند که نشانگر رضایت استان از وی بوده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم عملکرد آقای مسیحی هم در آینده قابل‌قبول باشد، افزود: ما قدر نیروها و سرمایه‌های خود را میدانیم اما وقتی تغییر و تحولات اتفاق می‌افتد انتظارات خود را نیز بالاتر می‌بریم.

معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت از محیط‌زیست تصریح کرد: هرمزگان دارایی‌های بالایی دارد، مساحت بالای تالابی، زیست‌کره، حرا، خور، نوار ساحلی و همه این‌ها سرمایه بسیار بالایی است و باید بااین‌همه سرمایه اقتصاد و اشتغال بهتر داشته و صنعت را به اقتصاد و صنعت سبز وصل کنیم؛ این انتظاراتی است که از مدیر جدید داریم، امکانات کم است اما به‌موازات آن دارایی‌ها هم در این استان زیاد است.

تجریشی خاطرنشان کرد: باید هم توسعه اقتصادی داشته باشیم، هم نسل‌ها، سلامت انسان‌ها و اشتغال پایدار را ببینیم و بتوانیم زندگی خوبی داشته باشیم، این چیزی است که از آقای مسیحی انتظار داریم تا با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی نشان دهد می‌توان استانی توسعه‌یافته و نمونه‌ای برای کل کشور داشت.

وی افزود: امیدوارم همه همان‌طور که به آقای وفادار کمک کردند به آقای مسیحی هم کمک کنند تا در اهداف و عملکرد خود موفق باشد.


***

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: