• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-4284-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان خبر داد:

بهره‌مندی ۳۷ هزار خانوار بندرعباسی از گازکشی تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان از افزایش خانوار‌های بهره‌مند از گازکشی تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فؤاد حمزوی مدر جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال تعداد خانوار‌های بهره‌مند از گازکشی در بندرعباس به بیش از ۳۷ هزار خانوار برسد.

وی با بیان اینکه در حال برای ۲۲ هزار و ۱۶۵ خانوار در بندرعباس گازرسانی شده  است، افزود: اجرای طرح گازرسانی به مشترکان خانگی از سال ۱۳۹۱ در هرمزگان آغاز شده است و قرار است گازرسانی به محلات بندرعباس طی ده مرحله انجام شود.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان با اشاره به پایان انجام مرحله یک و دو گازرسانی در بندرعباس تصریح کرد: مرحله چهارم و پنجم عملیات گازرسانی در بندرعباس در حال اجرا است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال تکمیل شود.

حمزوی با بیان اینکه مرحله هفتم گازرسانی نیز از اوایل سال آینده اجرا می‌شود، عنوان کرد: عملیات گازرسانی مرحله چهارم شامل محلات شهرک طلاییه، سجادیه، امام رضا (ع)، شهرک اندیشه، نیایش و نور و مرحله پنجم شامل شهرک توحید، پگاه، بهشت بندر، داماهی، زعفرانیه و الهیه جنوبی در شهر بندرعباس مشمول ۱۵ هزار خانوار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با پایان مرحله چهارم و پنجم طرح گازرسانی بیش از ۳۷ هزار خانوار بندرعباسی از مزایای گازکشی بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان با تأکید بر اینکه اکنون شهر‌های رودان، درگهان، بستک، بندرخمیر، بندرعباس و قشم و پارسیان در حال گازرسانی هستند و حاجی‌آباد هم به‌طور کامل زیرپوشش شبکه گازرسانی است، اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود تا سال ۱۴۰۰ همه شهر بندرعباس گازرسانی شود.

حمزوی با اشاره به اینکه در مرحله اول، دوم و سوم گازرسانی بندرعباس، گلشهر جنوبی تا خیابان صمدو و شهرک پیامبر اعظم، شهرک نبوت و الهیه شمالی گازرسانی شدند، بیان کرد: توسعه زیرساخت‌های گازرسانی، تأمین گاز ایمن و مستمر، کاهش هزینه‌های تهیه گاز و خطرپذیری پایین از مهم‌ترین مزایا و اهداف اجرای این طرح در استان هرمزگان  است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: