• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-4384-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز ثبت‌نام نهمین دوره انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی بندرعباس

رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس از آغاز ثبت‌نام نهمین دوره انتخابات هیئت نمایندگان این اتاق هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، محمدامین صباغی زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اجرای مواد ۱۲ و ۱۳تبصره ۲ماده ۱۵ قانون اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران، مراحل ثبت‌نام انتخابات نهمین دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی بندرعباس هم‌زمان با سراسر کشور شروع شد.

وی افزود: بر اساس ماده 5/2/2 آئین‌نامه تشکیل و نحوه فعالیت هیئت نمایندگان اتاق ایران و اتاق‌های شهرستان مصوب 97/4/20 شورای عالی نظارت، انجمن نظارت بر انتخابات که در آئین‌نامه انجمن نامیده می‌شود، برای برگزاری انتخابات اتاق‌های تهران و شهرستان‌ها هیئتی را که کمتر از سه نفر نباشد به‌عنوان هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان انتخاب می‌کند.

صباغی زاده بیان کرد: یکی از اعضای هیئت، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت به انتخاب و حکم وزیر و مابقی از میان اعضای فعال و خوش‌نام اتاق مربوط خواهند بود که با انتخاب هیئت‌رئیسه و معرفی توسط ریاست اتاق احکام آن‌ها توسط انجمن صادر می‌شود.

وی ادامه داد: بر همین اساس آقایان خلیل قاسمی ریاست صمت استان هرمزگان، ابراهیم عمرانی و اردشیر صالحی با حکم رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی کشور به‌عنوان هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بندرعباس برگزیده شدند و با حکم ریاست انجمن نظارت احکام آن‌ها صادر شده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: تمام امکانات اتاق برای برگزاری باشکوه انتخابات نهمین دوره هیئت نمایندگان مهیا است تا فعالین اقتصادی با حضور خود در پای صندوق رأی بار دیگر نمایندگان خود را در پارلمان بخش خصوصی انتخاب کنند.

به گفته صباغی زاده تمام تلاش و کوشش اتاق بازرگانی بندرعباس بر سلامت انتخابات نهمین دوره انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی بندرعباس معطوف شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: